بورس چطور جایی است؟؟

از بورس نترس، از چرخ بیخودی تو نت بترس

بورس مثل چند صد جزیره(شرکت) است که توی همشون گنجی پنهانه، اما دست رسی به اون گنج زمان مشخصی داره مثل داستان سفر به اعماق زمین، اگه به وقتش به جزیره رسیدی و در زمان مناسب گنج را جمع کردی و رفتی، سود کردی، وگرنه سرمایه‌ات را ۴۰دزد بغداد به تاراج میبرن.

نقشه‌ی راه رسیدن به جزیره گنج در اختیار همه هست، اونهایی که بلدن نقشه‌ی راه را بخوانند و تفسیر کنند به جزیره میرسن، اما و فقط اونهایی که بموقع تصمیم ورود و خروج بگیرن و ارباب طمع‌شون باشن به سود میرسن.

برای ورود موفق به بورس و کسب سود تضمینی از بورس ابتدا باید با مبانی آشنا شد و بعد اون باید نحوه تحلیل نمودار قیمت هر سهم(نقشه‌ی راه رسیدن به جزیره گنج) را با نرم افزار مخصوص آموخت. به تحلیل نمودار قیمت میگن: تحلیل تکنیکال که تعریف مفید و مختصرش اینه: تحلیل تکنیکال برای پیش بینی جهت گیری قیمت‌های اوراق بهادار در آینده از طریق بررسی داده‌های آماری گذشته بازار خصوصا در مورد قیمت و حجم معاملات انجام میشود.
کارشناسان فنی میگویند تاریخ تمایل به تکرار خود دارد. تحلیلگران فنی معتقدند که سرمایه گذاران مجموعا رفتار سرمایه گذارانی را تکرار میکنند که پیش از آنها داد و ستد میکرده‌اند.
دکتر امانوئل کانگارتی بزرگترین مطالعه اقتصادسنجی که تا کنون برای اثبات اعتبار و سندیت تحلیل فنی صورت گرفته را برای بزرگترین شرکت‌های در لیست بازار بورس انجام داد. وی با تحلیل بیش از ۷۰ شاخص فنی که برخی از آنها تا آن زمان ناشناخته بودند، نشان داد که چگونه میتوان با استفاده از برخی شاخص‌های تکنیکال بازگشتهای بازار را تا اندازه‌ای پیش بینی نمود.

من هم می توانم؟ همه افرادی که به سن قانونی (۱۸ سال) رسیده‌اند، می‌توانند در بورس سرمایه‌گذاری کنند. فقط لازم است قبل از ورود به این بازار، با اصول و مفاهیم سرمایه گذاری در بورس آشنا شوند.
اولین گام در بورس چیست؟
اولین گام برای سرمایه‌گذاری در بورس، مراجعه به یکی از شرکت‌های کارگزاری بورس در سراسر کشور و دریافت کد سهامداری است. پس از دریافت کد سهامداری، شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر، سهام و سایر اوراق بهادار را در بورس خرید و فروش کنید: – مراجعه حضوری به شرکت کارگزاری و ارائه سفارش خرید/فروش اوراق بهادار بصورت حضوری – ارائه سفارش خرید یا فروش اوراق بهادار به کارگزار، بصورت تلفنی – خرید و فروش آنلاین (برخط) سهام، ازطریق اینترنت، بدون نیاز به مراجعه به کارگزار در هر صورت، اولین گام عملی برای ورود به دنیای بورس، مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری بورس است

مجموعه ای از بهترین ابزارهای کاربردی برای تحلیل سهام
اندیکاتور شبیه سازی روند آینده سهم
انواع سیستم معاملاتی جهانی
برترین اندیکاتورهای متاتریدر۴
پکیج اندیکاتورهای کاربردی برای متاتریدر۵ (مفیدتریدر)
انواع اندیکاتورهای رسم خودکار واگرایی
اندیکاتور رسم خودکار خطوط روند ، کانال ، پیوت ، فیبوناچی و …
اندیکاتور های منتخب سیگنال خرید و فروش
اندیکاتور رسم خودکار کانال ها،روندها،حمایت ها و مقاومت ها
اندیکاتور پیشبینی خودکار الگوی هارمونیک
جزوه جامع تحلیل تکنیکال و بازارهای مالی
اندیکاتور کندل استیک

فیلم و ویدئو آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته رایگان

یکیج آموزشی تحلیل تکنیکال کلاسیک بورس

بسته های آموزشیمقدماتی تا پیشرفته تحلیل تکنیکال فراتر از کاربردی

فنون و ابراز های تحلیل تکنیکال پیشرفته امواج الیوت ، الگوهای هارمونیک

آموزش انواع نرم افزارهای تحلیل تکنیکال

۱۰ شاه کلید بزرگان بورس

آموزش های تحلیل بنیادی و اکسل پیشرفته
و…
همه را رایگان از کانال تلگرام :  https://t.me/siyahmashq دریافت کنید

 

 

بیشتر بخوانید:

کتابهایی که خود شرکت بورس پیشنهاد به مطالعه کرده

مفاهیم پایه و مهم و پیش نیاز ورود به بورس را بشنوید

اطلاعات مهم مالی همه شرکتهای بورسی

فهرست شرکت‌های کارگزاری بورس

سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم؟

اصلا نترسید همه چیز در غالب فیلم‌های آموزشی در اختیار شما هست، شما هم میتونید اونها را در غالب مجموعه‌های آموزشی بخرید هم میتونید از منابعی که بصورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته استفاده کنید. در ادامه لینک منابع تصویری آموزشی را برای علاقه مندان قرار میدم، شب‌ها با نرم‌افزار دانلود منیجر فیلم ها را دانلود کنید و روزها اونها را دوره کنید.

ورود به بورس بعد مهارت در علم شیرین و سرگرم کننده تحلیل تکنیکال مجاز است.

 

بازدیدها: 469

این صفحه شامل زیرصفحه‌های زیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *