این روزها

داستان بهار عربی یا بقول ما بیداری اسلامی منو یاد جوکی میاندازه که میگه: یه‌ نفر بعد سالها ساعت مچی میخره، دوستان و خانواده‌اش از سر هیجان هی ازش میپرسیدن: ساعت چَنَه؟ ساعت چَنَه؟ بالاخره طرف شاکی میشه و با اعتراض میگه: هی بَپُرسین، هی بَپُرسین تا بَرینین مِینش. حالا که عرب‌ها غیرت کردن و بر علیه استبداد طغیان کردن و به دستاوردهایی غیر قابل باور رسیدن، افراد فرصت طلب (رئیس جمهور ترکیه) برای تعریف و تحریف و تسخیر انقلاب عرب‌ها اونقدر همایش و کنفرانس میذارن و اونقدر تو سخنرانی‌ها سعی میکنن براشون خط و مشی روشن کنن تا به هر ترتیبی که شده نسیم آزادی را تحویل کویر کودتا به بهانه‌ی افراطی‌گری و دسیسه‌ی خارجی بدن.

پسآمد: سه هزار میلیارد تومان اختلاس جریان انحرافی نشان دهنده‌ی تشکیلات عریض و طویل این انگل خزیده درون تشکیلات دولت است. بیخود نبود دولت محترم احساس کرد تشکیلاتش زیادی عریض و طویل شده و اقدام به قیچی کردنش کرد.

عکس‌های من
لینک دوستان من

جامعه معلولین شهرستان بافق

تهران– کیلومتر ۱۴ جاده ی مخصوص کرج – چهار راه ایران خودرو بلوار ایران خودرو – شهرک ۲۲بهمن

یک دیدگاه برای ”این روزها

  1. درود بر مهرداد خان
    آقا اختلاس شده که شده! به دولت چه ربطی داره؟! درسته که رکورد زدن ولی همه جای دنیا اختلاس هست! دولت نهم و دهم پاک و قدیس بوده انقدر برچسب بهش نزنید ! برای مثال ترمیم ضایعات نخاعی! خود دکتر هادیان به من گفت دولت اجازه داد نود درصد بهبودی تقدیم افراد نخاعی کنیم و ما هم این کار را کردیم و الان با گذشت ۴-۵ سال تونستیم نود درصد را به صد و نود درصد بهبودی برسونیم!

  2. سلام بر مهرداد خان گل. کاش بغیر از رئیس جمهور ترکیه .یک عنایت هم به ولی امر مسلیمن جهان هم نشون میدادی. حداقل رجب طیب اردوغان یه دعوتی میکنند این اقا
    مارا کسی به حسابش نمیاره و ……….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *