در تعجب بودم

همیشه در تعجب بودم که چرا کولرمون که فقط یه خروجی باد داره خونمونو خنک نمیکنه!! حتی شب‌ها از شدت گرما بیدار میشدم و با اسپری کردن آب رو تنم خودمو خنک میکردم و میخوابیدم. چند روز پیش، نقاش داشت نرده‌های بالای دیوار حیاط را با اسپری رنگ میکرد، به همین دلیل مجبور شدیم دربی که فقط من ازش استفاده میکنم و کنار تختمه و همیشه بازه را ببندیم. رنگ کاری چند ساعتی طول کشید. در این زمان بود که احساس کردم چقدر باد کولر و فضای داخل منزل خنک‌تر از قبل شده. شب هم اون درب را باز نکردن و نتیجه این شد که دم صبح از خنکی باد کولر لرزم گرفته بود. قبلا فکر میکردم اگه باد کولر از لای پرده‌ی آویزان جلوی درب باز فرار کنه بیرون، منزل خنک‌تر میشه، اما امروز به این نتیجه رسیدم که اشتباه فکر میکردم.

پاپوش: در بخش نظر سنجی یه پیامی میگفت: لطفا به وبلاگ فرزندم صبا
مراجعه نمائید و در صورت امکان به
خاطر شرف و انسانیت‌تان اطلاع رسانی نموده و صدای مظلومیت این خانواده را جهت احقاق حق‌شان به گوش دیگران برسانید. به اون وبلاگ رفتم، اونچه که دیدم دردناک بود، اما برای منی که خودم گرفتار اشتباه و سهل‌انگاری کادر درمانی هستم چیز تازه‌ای نبود. دوستان به وبلاگ فرزندم صبا مراجعه کنید و با پیامی موجب دلگرمیشون بشید.

یک دیدگاه برای ”در تعجب بودم

 1. سلام آقا مهرداد عزیز
  چقدر خوبه که بالاخره با یک اتفاق مشکل خنکی اتاقتون توی گرمای طاقت فرسای این روزها حل شد.
  برای صبا حقیقتا متاثر شدم و دست به دعا و نفرین به کسانی که تا این حد غیر مسئوالانه با جان و سرنوشت آدمها براحتی بازی میکنند

 2. سلام بر مهرداد عزیز
  خداقوت
  تجربه ی شما در باره ی کولر درست و صحیح. اما ما ادمهای نخاعی گردنی ریه ی درست و حسابی نداریم که بتونه تهویه ی صحیح بدنمون را به انجام برسونه . چند روزیه تو ی شهر ما هوا دوباره گرم شده و من از فرط گرما ادم عصبی و بد اخلاقی شده ام . خدا اول به خونواده هامون صبر بده که بتونن ای اخلاق ما را تحمل کنند بعدم به خودمون صبر بده که بتونیم این اخر تانستونی را یه جوری پشت سر بزاریم. شاد باشی دلاور.

 3. سلام
  اینقدراز وضعیت صبا ناراحت شدم که دیگه نمیتونم بگم چقدرخوشحالم که از سرما قندیل شدید… به امید سلامتی همه مریضها بخصوص این صبای زیبا.

 4. اااا اومدین مرکز ضایعات نخاعی؟
  از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟
  اخه عحیبه که چطوری تونستید سرویس ها را برای همون هفته ای یکبار هم اوکی کنید!!!!!!!!!!!
  الان خیلی سختگیری می کنن تا نامه نداشته باشی سرویس نمی دن و مشکلی که الان بشدت درگیرشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *