فکر، ایده، پیشنهاد

هر ذهنی به سویی گرایش و کشش داره، هر پدیده و رویداد و چالشی را در خط و مسیر فکری خودتان با واژه‌گان چرا؟ چگونه؟ چطور؟ روبرو کنید تا به جواب و نتبجه‌‌ی جدید و خلاق برسید.موفقیت‌های تیم‌های فوتبال اصفهانی موجب خوشحالیه، شایسته است مدیران و اساتید و دانشجویانی که کارشون پیرامون ورزش و مدیریت است تحقیق‌هاشون را روی راهی که تیم‌های فوتبال اصفهانی برای رسیدن به این موفقیت‌ها طی کردن متمرکز کنند تا نتیجه‌ی کارشون الگو و درسی بشه برای کسانی که از تاریخ و تجربه‌ها پند و بهره میگیرند.

پیوست: زنگ زدم بهزیستی برای اتومبیل‌هایی که سرویس رفت و آمد میدن، در نهایت یک روز درهفته بمدت شش ماه بهم سرویس دادن. منم میخوام این بیرون روی را از جلوی دانشگاه تهران آغاز کنم.

دوستی پلاک ویژه خودرو معلولان گرفته

۴ نظر

 1. مریم ۱۳۹۰-۰۳-۶، ۱۰:۵۹ ق.ظ

  سلام آقای زندی ممنون .حالا چرا از جلو دانشگاه تهران رد بشید؟

 2. روزهای جانبازی ۱۳۹۰-۰۳-۶، ۱۱:۱۵ ق.ظ

  سلام بر مهرداد
  پلاک ویژه ی معلولین و جانبازان خیلی مفیده مخصوصا برای شهرهای بزرگی مثل تهران و اصفهان.
  بندگان خدا پلیس های جوان اصلا ارم ویژه را نمی شناختند و جریمه می کردند. منم پلاک ویژه گرفتم و راحت شدم.
  شاد باشی بزرگوار

 3. احسان ۱۳۹۰-۰۳-۶، ۱۲:۰۵ ب.ظ

  سلام اقای زندی من چند بار زنگ زدم نیرو محرکه پارسیان گفتند اسکوتر جانباز رسیده اما هنوز فروش نداره شما اگه تهران هستید میتونید پیگیری کنید متشکر در ضمن اگه امکان داره با من تماس بگیرید لطفا۰۹۱۷۱۲۸۵۴۰۴

 4. آشنايي بازندگي يک زن قطع نخاع ۱۳۹۰-۰۳-۲۸، ۱۰:۰۰ ق.ظ

  سلام
  دستتون دردنکنه پس هرکی تشکچه زیرش بود وچااااااق بود قطع نخاعیه ؟؟!! اونم خانم !!!! استغفرالله .بابت لطفتون ، اجرتون باآقاااا. موفق باشید وسلامت .

نظر شما