کسالت و ویروس

گرمای تابستان و گرمای زیادی در زمستان، تاریکی بخصوص در زمستان خواب زیاد، بی تحرکی، بی کاری و فکر کردن به چیزهایی که واقیت ندارند و البته ممکنه که هیچ وقت هم واقعیت نشن مواردی هستند که می توانند باعث کسالت و افسردگی بشوند، بهترین راه خروج از کسالت که من تجربش کردم دوش گرفتن است. چون کامپیوتر ما متعلق به عصر مرادبرقی است من نمی‌گذاشتم داداشم آنتی ویروس روی کامپیوتر بگذاره که سرعت کم کامپیوتر ورژن آفتابه مون را از اینی که هست هم کمتر کنه، توی هفته‌های گذشته با یه فلاپی دیسکت آلوده کامپیوتر آفتابه خرج لحیم ما گرفتار ۳ تا ویروس خفن شد که توی هر صفحه یکی از خودشون را کپی میکردن. بعد از اینکه به چند صفحه میرفتیم این ویروس ها سرعت کامپیوتر هندلی ما را بشدت کم میکردن . برای رفع آلودگی داداشم کلی به زحمت افتاد و ۲ هفته هر روز و هر شب با کامپیوتر سروکله میزد . برای رفع ویروس نیاز به آنتی ویروس بود اما مشکل این بود که آنتی ویروس روی ویندز نصب نمیشد . داداشم کامپیوتر را فرمت و اف دیسکش کرد ویندوز ۹۸ ، میلینیوم ، ۲۰۰۰ ، ایکس پی ۲۰۰۱ و ایکس پی ۲۰۰۴ نصب کرد اما باز هم مشکل داشت. خلاصه اینکه ۳ تا سی دی نرم افزار ویروس کش تهیه کرد تا بالاخره مشکل رفع شد. حالا هم روی کامپیوترمان هم آنتی ویروس هست هم فایروال. الان به این نتیجه رسیدم که کمی کند شدن سرعت بهتر از دو هفته هنگ کردن مخ است. از داداش گل و با حال و مشدیم برای تمام محبت های بی‌نهایتش ممنون و سپاس گزارم
راستی اگر کامپیوتر شما = پرسسور و رم پر سرعتی داره از ویندوز ایکس پی ۲۰۰۴ غافل نشید که خیلی جالب و جذاب تر از قبلی هاش است .
ته‌بندی:
 طولانى‏ترین سفر هم بایک قدم آغاز مى‏شود . لائوتسه.

بازدیدها: 1623

یک دیدگاه برای ”کسالت و ویروس

 1. سلام
  خوبی؟. درسته آروم آروم کارهاتو راه بندازی بهتر از اینه که اصلا نتونی کار کنی. موفق باشی.

 2. سلام مهرداد جان
  خوب خدا رو شکر که مشکل بر طرف شد. جمله ژاورقی واقعا آموزنده بود ممنون که این طوری ویروسهای خوب می پراکنی. به خانواده خوبت سلام برسان مخصوصا آقا فرهاد گل.خوش باشی سری به ما هم بزن.
  قربانت
  محمد

 3. سلام آقا مهرداد عزیزو دوست داشتنی . وقتی که فهمیدم بخاطر اون دیسکتهای لعنتی انقدر شما رو به زحمت انداختم خیلی ناراحت شدم . جدا عرض می کنم که ببخشید دیگه تکرار نمیشه!! . من هم مقصر نیستم چون نمی دونستم که این ویروس تا این اندازه مشکل ساز میشه .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.