اکابر سالی واحدی

آدم از کی میتونه توقع راستی داشته باشه وقتی که نظام آموزش و پرورش ما بر اساس چاخان است. مگه نمیگن نظام آموزشی: سالی، واحدی . یعنی اینکه آدم در طی یک سال فقط یک واحد درس بخواند. با توجه به این مطلب داداشم سرم را گول مالید که: بیا ادامه تحصیل بده اصلا سخت نیست تو میتونی و….. . دادشم به من گفت که: اسمت را در کلاس اکابر سالی واحدی مینویسی و غیر حضوری درس ها را می خوانی و میری امتحان میدی. از شما چه پنهان من هم با خیال اینکه: سالی، واحدی درس خواهم خواند خام شدم و قبول کردم که ادامه تحصیل بدهم. داداشم که کتاب های اکابر را که گرفت و آورد دیدم که چقدر چیز بلد نیستم. با خودم گفتم اشکال نداره حالا من سال ها وقت دارم و هر سال واحدی از این درس ها را میخوانم و امتحان میدهم و قبول میشوم. پری روز که داداشم آمد خانه گفت که برای دست گرمی اول کار ۱۰ واحد درس داری که باید در نصف سال بخوانی و (در دی ماه) امتحان بدی. این یعنی سالی ۲۰ واحدی. سالی واحدی کجا و سالی ۲۰ واحدی کجا. آخه من که کامپیوتر نیستم. اینطوری فکر میکنم بهتر باشه که یا هرچه زودتر ترک تحصیل کنم یا حداقلش اینکه باید خاله بازی اینترنتی را به حداقل برسانم، پیشنهاد شما چیه؟؟
پسینه: روزنامه ی همشهری پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۳ را خواندید من توش بودم هآاااااا:-))

بازدیدها: 1546

یک دیدگاه برای ”اکابر سالی واحدی

  1. سلام. خوبی.چقدر خوب که درستو ادامه بدی. اتفاقا بهترین کاره. اگر نظر منو بخوای بیشتر از اینترنت سرگرمت می کنه. و خیلی احساس رضایت خواهی کرد. راستی تو روزنامه هم دیدمت. تا دیدم گفتم ااا مهرداد هست ها. راستشو بخوای تیپت بیشتر به تحصیل کرده ها می خوره. پس حقیقی اش کن. حالاکه برادرت هم همراته که چه بهتر.پس پیش به سوی تحصیل.

  2. مهردادعزیز سلام امیدوارم که حالت خوب باشه خیلی کار خوبی می کنی ادامه تحصیل میخوای بدی کاش منم یه داداش داشتم که برای ادامه تحصیل کمکم می کرد موفق باشی منتظر خبرهای خوبی از ادامه کارت هستم.
    موفق باشی.
    پریا

  3. سلام.راستش خیلی وقت پیش اسم این وبلاگو تو لینکهای دوستام دیده بودم.نمی دونم چرا همش فکر می کردم باید پر از آه و ناله باشه.مطلب همشهری رو که دیدم وسوسه شدم بیام اینجا.تحسینتون می کنم.برام دعا کنین.

  4. سلام.بابا شما هم که آگهی بازرگانی میدی :)///ببین به نظر من خاله بازیتو کمتر من.۲۰ تا که سهله.۴۰ تاشم میتونی(قضیه رطب خوردست ها.من تنبل به تو میگم)خوش باشی

  5. سلام مهرداد خان .خیلی عالی .هم می تونی درست رو بخونی هم شبکه به راه باشه فکر نمی کنم خیلی مشکل باشه که بخواهی وب لاگ رو دستکاری کنی .موفق باشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.