سپاه تهرانم آرزوست

سپاه قدس نظام مقدس و ولایی جمهوری اسلامی، مأموریت سازماندهی و ترغیب نهضت‌های انقلابی اسلامی علیه نظام استبداد جهانی و صهیونیسم بین‌الملل و مقابله با شرایط ظالمانه علیه مسلمانان را بر عهده دارد. فرماندهی این سپاه بر عهده سرباز مطیع فرمانده، شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگ بود، و حاج قاسم، بی‌هیچ تردیدی، کلیه منویات فرمانده را اجرایی می‌نمود.

همانطور که نظام سپاهی برای نجات مستضعفین فرامرز از شر مستکبران دارد، ما مستضعفین داخل مرز نیز نیازمند سپاهی هستیم با فرماندهی شخصی مثل شهید حاج قاسم سلیمانی که با جدیت تمام و بدون تردید و در نظر گرفتن مصالح اشخاص به جنگ با مستکبران و صهیونیسم اقتصادی برود، همان کسانی که با هر نام و وسیله‌ای مشغول مکیدن خون و جان و مال مردم هر روز مستضعف‌تر از قبل هستند. 

دشمن اصلی نظام و مردم، مسئولین بی‌کفایت و ضعف و نقص قانون و اجرا نشدن قانون ناقص در جهت منافع رانت‌خواران و اختلاس‌گران و آقازاده‌ها و داماد‌ها و سلطان‌ها و کسانی است که امضای طلایی دارند. همین افراد هستند که بذر تحریم خارجی می‌پاشند تا خود محصولش را برداشت کنند. همین‌ها موجب شکست اهداف نظام شده‌اند. گرگ‌ها در لباس موجه، اقتصاد کشور و نان و آب و مایحتاج مردم را هدف گرفته است.

جبهه جنگ اصلی در داخل کشور است و دشمن بزرگ در حلقه بسته مسئولین است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *