ارتباط با رئیس جمهور

رفتم به وب‌سایت رییس جمهوری تا بتونم از قسمت ارتباط با رئیس جمهور ایمیل بفرستم، بعد چند تا کلیک رسیدم به سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) و دیدم سیستم ارتباطی عوض شده، الان مردم شریف ایران از هر شهری میتونن با شماره‌ی ۱۱۱ تماس بگیرند و نظر یا شکایت یا خواست خودشون را مطرح کنند. من هم دست به کار شدم و زنگ‌زدم به سامانه و گفتم: بنده بسیار ممنون و سپاسگزار دولت مردمی و عدالت گستر هستم که در حال اجرای قانون تحول اقتصاد و هدفمند نمودن یارانه‌هاست، بنده از دولت و مسئولین محترم خواهشمندم در اجرای این قانون نظر ویژه‌ای به معلولان داشته باشند و این قشر محروم و نیازمند را در راه توانمندسازی و استقلال، هرچه بیشتر مورد توجه قرار دهند، انشاالله حمایت‌های همه‌جانبه‌ی دولت خدمتگزار موجب رفع اندکی از محرومیت‌ها و محدودیت‌های بی‌شمار کنونی شود.

پسآمد: خوشبختانه مسئولین میگن که در اجرای این قانون نظر خاصی به معلولان دارند، اما ما هم نباید دست روی دست بگذاریم، خوبه که با هم لابی کنیم و با اعمال فشار، به حق طبیعی‌مون برسیم. من از همه‌ی دوستان معلول میخواهم زنگ‌بزنند، و لطفا دوستان از دوستان معلول‌شون هم بخواهند که زنگ بزنند، از قدیم گفتن: ۱-یه دست صدا نداره. ۲-کار نیکو کردن از پر کردن است.


زن‌ها فرشته‌اند عنوان وبلاگی بسیار مفید است. واقعا زن‌ها فرشته‌اند!؟

ویلچر برقی  فاتح یا shark XS110

گیتی تک البرز شرکت است که انواع تجهیزات مخصوص معلولان را میفروشه

لینک دوستان من

بازدیدها: 1657

یک دیدگاه برای ”ارتباط با رئیس جمهور

 1. سلام
  امیدوارم موفق بشید.
  (( درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که دایی را قناعت ،بی عرضگی را صبر ،وبا تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا میدانند./ گاندی ))

 2. دی اینکه زنها فرشته اند که اصلا شک نکن .
  و در مورد اینکه دولت اقداماتی می کند البته که میکند مثلا اگر همه مسئولان آهن قراضه هایشان را بفروشند و به جایش با مبلغ صرفه جویی ها ماشین های آخرین مدل بگیرند و آنوقت پول فروش آهن قراضه را که یک هزارم آن هم نیست به دردهای معلولان برسند . خیلی مثل اینکه جدی گرفتی این وعده ها رو .

 3. سلام. مهرداد خان پیشنهاد میکنم انقدر لی لی به لای مموتی نزاری! شما دستت تو جیب خودته و اقتصاد مملکت هر تغییری هم کنه عین خیالت نیست! شب دراز است و مموتی بیدار… بزار کامل اجرا بشه بعد ببین یه کاندوم ۲ هزار تومنی چطور میشه ۶ هزار تومن…
  از شما که ۴ تا کاندوم بیشتر از ما پاره کردی این نوشته ها و این افکار بعیده…
  میبوسمت#kiss

 4. واقعا این شخص را به عنوان رئیس جمهور قبول داری که بهشون تلفن زدی ؟؟؟
  فکر نمیکنی درخواست از کسی که زورکی خودشو تو پستی ناحق قالب کرده گدایی محسوب میشه؟؟؟
  بمیرم حاضر نیستم از این شخص و این دستگاه چیزی بخوام … دروغگوتر و ناکارآمدتر از خودشون، خودشون هستند.
  اگر طنز نوشتی اشکالی نداره … در غیر اینصورت #sick

 5. سلام . میدونی مشکل چیه ؟؟؟ عدم نظارت بربودجه ایی که به بهزیستی داده میشه ! اصلا نظارتی روی تقسیم سهیمه بنزینی که به بهزیستی پرداخت شده ، هزینه پرستاری معلولین ، وامهای خوداشتغالی ومسکن و… نیست . خیلی مسخره هست اونایی که تواین سازمان نفوذ دارند وبه روایتی پارتی دارندمیتونن ازخیلی چیزهایی که من وشما خبرنداریم بهره بگیرن . حالا شما زنگ بزنید وبگید ماهستیم !!! خیلی دوست دارم ازطرف ریاست جمهوری قبل از هرکاری نظارتی روی ورود وخروج کارکنان بهزیستی ولیستهای پرداختی اشون داشته باشه .

 6. درود بر بزرگمرد خوب#heart من زنگ نمیزنم آخه پول تلفنم زیاد میشه بعد واسم گرفتاری میشه#winking به قول خاله قزی (من نمیبینم ها!صداش را شنیدم#grin )شما جیب ما را نزن پول دادنت پیش کش#thinking

 7. سلام خیلی وقته نیومدی به وبلاگ من؟خویی؟چه خبر؟راستی میخواستم بهت بگم از وب کلید های بهترزیستن دیدن کن #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower #flower

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.