ویلچر را ارزان بخرید

نشستن روی ویلچر برقی فاتح موجب میشد نشیمنم عرق کنه و این موجب ناخرسندیم بود، دلیل این عرق کردن  جنس  روکش صندلیه: پارچه‌ی مخمل گونه‌ای که بعنوان روکش صندلی ویلچر برقی فاتح استفاده شده دو لایه‌‌ی بهم پیوسته داره: لایه‌ی بالایی مخملی و لطیف و مناسبه اما لایه‌ی زیری پلاستیکه و این برای ما واقعا فجیعه، چون موجب میشه پوست نفس نکشه و عرق کنه و آماده باشه برای زخم شدن، برای رفع این مشکل که دغدغه‌ی فکرم شده بود، داداشم را دست به تیغ کردم و گفتم بخش مرکزی پارچه‌ی صندلی ویلچرم را برید و انداخت کنار، برای اینکه هوا بیشتر زیر باسنم جریان داشته باشه، گفتم داداشم قسمت نشیمن صندلی را با تیغ مثل یه جدول کلمات متقاطع با طول و عرض و عمق سه سانت برید،اینطوری صندلی نرمتر شده و میشه گفت: یه تشک روهوی ابری شده. برای اینکه ظاهر صندلی ویلچرم زشت نباشه مادرم یه دامن نو و بی‌مصرف با جنس پارچه‌ی کشی کشید روی نشیمن صندلی و کنارهاش را کوک زد، الان هم ظاهر نشیمن ویلچرم زیبا شده هم باطنش با حال شده.  

پیوست: دو توصیه به دوستانی که میخواهند ویلچر برقی فاتح بخرند، اول اینکه: اون را از مستقیم از سازنده بخرند، اینطوری قیمتش نسبت به بازار۳۰۰هزارتومان ارزانتر میشه، شماره‌ی اونها اینه: ۷۷۵۱۶۹۲۷٫ دوم اینکه: دوستان میتونن از رانت بنده استفاده کنند و ۵۰هزارتومان تخفیف بگیرند، کافیه به فروشنده آقای کریمی بگید: من را زندی فرستاده.

دوستی دیگر که مثل ما نخاعی است

ایران توانا پایگاه جامع اطلاع رسانی معلولان

نخستین جشنواره عکس با موضوع معلولان

بازدیدها: 123

یک دیدگاه برای ”ویلچر را ارزان بخرید

 1. چقدر تغییر در ویلچرت ایجاد کردی مهرداد جان.
  اول یه عرق گیر معمولی که راننده ها استفاده می کنند می انداختی اگر جواب نمی داد بعد صندلی ویلچر را دست میزدی.
  همون عرق گیرها نمونه های تخم مرغی اش هم است که هوا زیر نشیمن گاه برود.
  اگر هم خیس شد فقط عرق گیر را می شوری نه کل صندلی را

 2. سلام من ولید هستم خواستم که مدل ویلچرتونو و شماره تماس رو برام ایمیل کنید ممنونتون میشم .فقط اگه میشه یه ویلچر برقی برام محیا کنید که قابل حمل در صندوق ماشین جا بشه ممنونتون میشم یه دنیا تشکر موفق باشین

 3. #flower سلام مهرداد خان
  خداقوت
  بهترین وسیله برای زخم نشدن نشیمنگاه و عرق نکردن آن تشک رهوی بادی تخم مرغی است. اگر هم قدتان مثل شاخ شمشاد بلنده و با گذاشتن تشک رهو خیلی بالا می آیید. حالا که دیگه کفی صندلی ویلچر را دستکاری کرده ای، قطر اسفنج را کمتر کن و از یک تشک رهوی بادی استفاده کن عزیز دل برادر.

 4. سلام. مهرداد خان باز شما این تغییرات رو اعمال میکنی! من اگر به یک چیزی که نو باشه بخوام دست بزنم بابام میگه خرابش نکن ول کن! هنوز درک نکردن این تغییرات برای چیه…
  باسن عالی متعالی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.