عاق والدین

آقای رئیس جمهور دکتر حسن روحانی، که در دیدار با اصحاب رسانه فرمودید: من روزانه نظرسنجی می‌کنم! در خیابان وقتی با ماشین می‌روم تمام چهره‌های مردم را نگاه می‌کنم که چند نفر لبخند دارند،‌ چند نفر عصبانی هستند و چند نفر قیافه‌شان گرفته است…

آقای رئیس جمهور دکتر حسن روحانی عرض به حضور انور و مبارکتان: چند ماه است هروز بر میزان عصبانیت و پرخاشگری و خشونت شدیدم افزوده می‌شود. روزی نیست که در شهر و در اداره‌ها و در سازمانی با کسی مشاجره نداشته باشم، حتی وقتی تلویزیون می‌بینم و به اخبار و سخنان مسئولین توجه میکنم باز هم عصبی و پرخاشگر می‌شوم و مدام به زمین و زمان بد و بیراه می‌گویم، وقتی از شر تلویزیون به دنیای مجازی پناه میبرم، به برکت نظام اول باید با غول فیلتریگ بجنگم و اگر بتوانم این غول را شکست دهم تازه وارد دنیایی می‌شوم که مملو از کج اندیشی و کج رفتاری مسئولین است و همه اینها، کج رفتاری و کج گویی من را تشدید میکند و موجب می‌شود والدین مسبب این وضعیت نابسامان را به شیوه‌ای زیبا عاق کنم.

ته‌بندی: روایت است، عاق والدین بر دو قسم است. یک قسم آن است که والدین فرزند بد رفتار را عاق می‌کنند. قسم دیگر عاق والدین، آن است که اعمال ناشایست افراد موجب شتم و لعن مردم بر والدین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *