بازار موتور

حکیمی گفته: انسان در این دنیا مسافری بیش نیست و بر مسافر روزه واجب نیست. من با عنوان مسافری که نخاعی هم هست روزه خواری میکنم، توپ. جهت دیدن موتور ۳چرخ‌ و گفتگو با فروشنده‌ای که گفته بود برام موتور مناسب حالم را درست میکنه سر ظهر با داداشم با زبان روزه  رفتیم بازار موتور در میدان رازی یا همان گمرک قدیم تهران، توی گاراژی که فروشگاه مورد نظر بود انواع موتور سه چرخ باری و چهار چرخ بیابانی و موتور سه چرخ‌ مخصوص معلولان وجود داشت، یه مدل از موتور ۳چرخ‌‌هاش کلاچ نداشت اما ویلچر توش نمیرفت، و متاسفانه مدلی که ویلچر توش میرفت کلاچ داشت. به طرف گفتم: من موتوری میخوام که با ویلچر برم توش و کلاچ نداشته باشه. اون بنده خدا هم گفت: با شما خیلی تلفنی حرف زدم، این که تو میخواهی را  نمیشه درست کرد. دوست بسیار عزیز و بزرگوار آقای کاوسی نویسنده‌ی وبلاگ روزهای جانبازی  بهم شماره‌ی شخصی را داد که توی اصفهان موتور ۳چرخ درست میکنه، او هم گفت: اینی را که تو میخواهی را نمیتونم درست کنم.

پسرفت: از بازار موتور و دوچرخه یه چراغ جلو و عقب برای ویلچرم خریدم ۱۵ هزار تومن، ویژگیش اینه که با نور خورشید شارژ میشه. دیگر ره‌آورد این سفر سر درد و کلافگی از گرما برای داداشم بود.


یه دوست نخاعی در سنگلاخ

بازدیدها: 38

یک دیدگاه برای ”بازار موتور

 1. آواز عاشقانه ی ما در گلو شکست
  حق با سکوت بود، صدا در گلو شکست
  دیگر دلم هوای سرودن نمی کند
  تنها بهانه ی دل ما در گلو شکست

 2. میدونم که تغییر نام یافته بود به مهراوران
  یکسال هم ازشون سرویس میگرفتم تا دو ماه پیش که گفتن منحل شد و…..#thinking

 3. سلام بر مهرداد بزرگوار
  خدا قوت
  مطمئنم عاقبت جوینده یابنده است.
  بالاخره وسیله ی نقلیه ی مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد.
  ایکاش فرصتی پیش می امد من شما را از نزدیک زیارت می کردم.
  #heart

 4. سلام بر مهران خان. امیدوارم دست از سر کچل این موتور سه چرخ وویلچر برقی برداری.اقا من یه پیشنهاد برات دارم بجای موتور یه ماشین مثل رنو یا پراید بگیروکلاچ وترمز وگازش دستی کن(شما که وضع مالی خوبی داری یه پرادو را دستی اش کن)#heart #flower

 5. سلام
  این بار تصمیم گرفتم ببینید چه جوری میشه یک مساله رو حل کرد !
  دو راه حل برای یک مسئله فیلم کوتاه ایرانی است ساختهٔ عباس کیارستمی که در سال ۱۹۷۵ ساخته شد.

 6. ای بابا نمی شه که هر چی می خوای بشه که … به نظرم بهتره خودت دست به کار شی و چند تا کتاب مکانیک بخونی و بسم الله …. می بینم که پاتکی به مطالب ما هم زدید یواشکی ؛ اون مسافر دو روزه و روره رو میگم #grin

 7. آقا مهرداد سلام! منم یکی مثل خودت هستم نوشته‌ها تو دوست دارم و اونها رو می خونم. خوشحالم که پرانرژی و شاداب هستی!. غصه موتور سه‌چرخ رو هم نخور با این سماجت و پشتکار که تو داری می دونم بالاخره موفق به پیداکردن اون خواهی شد.
  موفق باشی!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.