حرفه‌ای‌ها

توی ماهواره همه چیز پیدا میشه از رمال و فالگیر گرفته تا….، از همه چیز بیشتر تبلیغ انواع کالای بنجله، دراین میان شیادان نهایت سوء استفاده را از ماهواره کردن و با تبلیغ انواع خدمات پزشکی و انواع دارو مشغول خالی کردن جیب هالوها هستن. متاسفانه خیلی‌ها گول تبلیغات دروغین و بی‌اساس را میخورند و با خرید محصولات‌ اونها پول خودشون را دورمیریزند و سلامتی گرانبهای خودشان را با هزینه‌ی شخصی به نفع بستن بار دیگران به خطر میاندازند. اگه آدم یکم به متن اون تبلیغات توجه کنه متوجه دروغین بودن اونها میشه. آیا اینکه برای یک محصول تبلیغ چندین خاصیت کاملا متضاد میکنن تعجب و شک برانگیز نیست؟؟ مگه میشه یه محصول هم بزرگ کننده باشه هم کوچک کننده؟! و یا بدون هیچ زیانی با تمام امراض بد انسان مبارزه کنه؟؟ آیا واقعا دمپایی قد را بلند میکنه!؟ جالب اینه که تبلیغ قرص سلول بنیادی هم میکنن!!! فقط خدا میدونه چه پُخی را بنام سلول بنیادی می‌چپونن تو پاچه‌ی خلق الله و عبد الله. سلول بنیادی در شرایط آزمایشگاهی زنده خواهدماند. توی معده‌ای که میخ را می‌پوکونه سلول بنیادی چقدر دوام میاره و چه کار میتونه بکنه؟؟ در خدانشناس بودن و کلاه بردار بودن فروشنده‌های ماهواره‌ای سر سوزنی شک نکنید، خداوکیل سریال‌های فارسی۱ سودشون بیشتر از تمام داروهای ماهواره است.

پایانه: دوستانی که به تبلیغات محصولات دروغین ماهواره توجه میکنن و اونها را باور میکنند جمعه شب‌ها برنامه‌ی حرفه‌ای‌ها را در شبکه‌ی PMCببیند تا با انواع کلاه برداری آشنا بشن.


آشنایی بازندگی یک زن قطع نخاع

چرا در تبلیغات از زنها استفاده میشود

اس ام اس های عاشقانه و فلسفی

یه داستان عشقی و رمانتیک

دامن به سبک ژاپنی

بازدیدها: 39

یک دیدگاه برای ”حرفه‌ای‌ها

 1. سلام عزیزم وقتتا ن بخوشی .
  چه عجب با لا خر ه .کسی پیداشد
  دو کلمه حر ف حسا ب بزنه….جا لب
  بود امید است .ایا م بکا متا ن باشد
  دیگه نیا زی کلفت کنند ه وا مثا لهم
  داشته با شی گلم .به امید دیدا ر ی
  دوباره…….حق نگهدا رتان ….#flower #applause #applause #winking #hand

 2. سلام ممنونم ازاینهمه لطف
  قدیمامیگفتن مشک آن است که ببوید نه آن که عطاربگوید . ولی الان حرف اول وآخر راتبلیغات میزنه . دیگه عقل آدمها توچشماشونه .

 3. مچکر از هشدار#sad مچکر از پیوندها#eyelash یه دوست نخاعی میشناسم که تا حالا بیست میلیون از یه نوع داروی سرمی استفاده کرده و امیدوار به خوب شدن#yawn

 4. سلام اقا مهرداد
  امان از دست دشمنان دانا و امان از دست دوستان نادان که گول دشمنان دانا را می خورند.
  #flower #flower #flower

 5. سلام مهرداد عزیز
  بخاطر همین تبلیغات و استفاده از داروهای لاغری یکی از دوستان من تقریبا مرگ رو هم به چشم دید
  سریالهای فارسی وان من رو هم حسابی سرگرم کرده و حتی یه جورایی از کار و زندگی انداخته#winking

 6. سلام مهرداد خان راست کلاه برداری میشه در مهواره ها ولی این یه چیز طبیعی است درهر جامعه ای خوب و بد هست اونام یه جامعه اند.
  تلفزیونها داخلی را نگاه کن کمتر ازشون راست میشنوی
  ولی تو بیشتر به اون برنامه نگاه کن ایشون نمیگه سلولهای بنیادی را از طریق قرص بخورید بلکه بااین محصولات سلولهای بنیادی تحریک میشوند وبه جای صدمه خورده میروند و ترمیمش میکنند.
  من با خود دکتر حرف زدم ایشون گفت تو با این قرصا خوب نمیشی اگه عقباز بود اینو نمیگفت

 7. دکتر محمد محسن مغاری چی؟برات فرستاده بودم نمیدونم خوندی یا نه؟خبری بود در ایسنا ایشون گفته از طریق تحریک عصب خاج میتوان مشکلات ادرار و متفوع و جنسی و یبوست را در بیماران ضایعات نخاعی حل کند.

 8. سلام آقا مهرداد
  خوبی؟
  اقا مهرداد میشه لطف کنی شماره همراهت را برام ایمیل کنی!
  یکی از دوستام چند تا سوال ازت داره .
  منتظرم. ممنون#smile

 9. سلام آقا مهرداد عزیز و گل
  بعد از گمونم دو سال اومدم به وبلاگت یه سری بزنم. می بینم که مثل گذشته فعال و پر عشق داری می‌نویسی. امیدوارم لحظاتت سرشار از نور باشه.

 10. زندگی زیباست زشتی های ان تقصیر ماست در مسیرش هر چه نازیباست ان تدبیر ماست زندگی اب روانیست روان می گذرد هرچه تقدیر من و توست همان می گذرد #flower

 11. سلام
  ایول زدی وسط خال خیلی حال کردم…….
  #applause #grin #winking
  ((وقتی انسان دوست واقعی دارد که خودش هم یک دوست واقعی باشد./امرسون))

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.