مهر

تابستان هم گذشت, به سرعت برق و باد, مثل بقیه ی عمر پاییز و اول مهر شده و مدرسه ها باز شدن مبارک اونهایی باشه که مدرسه رفتن را دوست دارن من که هیچ وقت مدرسه رفتن را دوست نداشتم چون اصلا نمیدانستم چرا باید وقت خودم را به سیخ و میخ نشستن سر کلاس بگذرنم صبح با زور از خواب ناز بلند میشدم و با اجبار میرفتم مدرسه انگار دارم میرم زندان و شکنجه گاه همینطور هم بود, چون اصلا تکلیف انجام نمیدادم معلم ها هم تمام مشکلات خود را با تنبیه امثال من حل میکردند یه بار به دلیل برف بازی اونقدر چوب خوردم که انگشت دستم در رفت از مدرسه که خلاص میشدیم انگاری بال در میاوردیم اونقدر تو کوچه بازی میکردیم تا شب پدرم با پس گردنی می بردمان خانه اول مهر با عزا میرفتیم مدرسه تا شاید یه روزی اول تابستان بشه و از دست معلم ها و شر درس و مدرسه خلاص بشیم من هنوز هم شب ها خواب مدرسه رفتنم را می بینم از بخت نا مراد سنبه ی خانواده پر زور شده که دوباره من را بفرستند مدرسه من طی ۱۱ سال گذشته در مقابل این خواست نامشروع خانواده مقاومت کردم امیدوارم که باز هم بتوانم مقاومت کنم.
پاپوش: این آدرس بخش فارسی رادیو ژاپن است, میتونید به برنامه های اونها گوش بدید. برنامه ی برگ سبزش هر هفته مسابقه و جایزه هم داره , امتحانش ضرر نداره , جایزشون حتمی است.

اگر کسی را طالب ماهیگیری میشناختید خبرش بدید وبلاگ زیر را تازه راه انداختم


ماهیگیری

یک دیدگاه برای ”مهر

 1. سلام مهرداد جان خوبی عزیزم؟من حاضرم نیمی از عمرم رو بدم و به جاش باز هم برم مدرسه و پشت اون نیمکت ها بشینم و شیطونی کنم و ته کلاس آتیش بسوزونم . دلم برا مدرسه تنگ شده .راستی چرا میخوان تو رو بفرستن مدرسه ؟ جریان چیه ؟؟؟؟ قربونت برم . شاد و سالم باشی . تا بعد … (ثمانه)

 2. اگر لازمه بری مدرسه . و مدرسه جات چرا نری؟………تا مشخص نشه که لازمه یا لازم نیست . شرمنده دعا علیه خانواده نداریم مهرداد خان.

 3. سلام عزیز… اگه مدرسه بری، «ضرر» رو «زرر» نمی نویسی… این شوخی رو به دل نگیری؛ وبلاگ ماهیگیری ات هم جالب و خوندنیه، حیف که برای من یکی این تفریح ممکن نیست، پس کمتر به اونجا سر خواهم زد. یه خبر در مورد وام خوندم که برات میذارم، بی خیال نشو، مردم در بدر دنبال وام کم بهره اند:معلولان متقاضى وام اشتغال نیمه اول مهر به شعب بانک ملت مراجعه کنند
  گروه اجتماعى ـ معاون هماهنگى امور اشتغال سازمان بهزیستى کشور اعلام کرد: معلولان و مددجویان متقاضى دریافت وام اشتغال از نیمه اول مهرماه به شعب بانک عامل (ملت) مراجعه کنند. دکتر مسعود حیدرنژاد با اشاره به امضاى موافقتنامه بودجه ۱۹ میلیارد تومانى اشتغال معلولان و مددجویان به «ایسنا» گفت: ۱۲ هزار معلول و مددجو متقاضى دریافت وام هستند که از این بین ۲۲ هزار نفر که پرونده آنها تشکیل شده است، مى توانند نیمه اول مهرماه جهت دریافت وام به بانک عامل (ملت) مراجعه کنند. وى میزان وامها را ۵ میلیون کارفرمایى و ۳ میلیون خوداشتغالى اعلام و اظهار کرد: به علاوه مقرر شده تا در سال جارى تا سقف ۵۰ هزار نفر، فرصت شغلى ایجاد شود. بر این اساس، مابقى متقاضیان سال آینده وامهاى خود را دریافت خواهند کرد. حیدرنژاد در پایان گفت: دریافت وام از طریق سازمان بهزیستى یا صندوق فرصتهاى شغلى صورت مى گیرد که ۵۰ درصد آن به خوداشتغالى و ۵۰ درصد به کارفرمایى اختصاص یافته است…. اگه خودت رو به کاری مشغول کنی، خانواده هم از خیر مدرسه فرستادنت می گذرند… از دعا که بهتره…
  قربانت- شاد زی

 4. سلام،خوبید؟یه مدتی نتونستم بیام به بلاگتون.الان که اومدم و مطالبتون رو خوندم واقعا لذت بردم مخصوصا راهکارهای خوشبختی…در مورد مدرسه هم خوب بسته به علاقه آدم داره،واسه من که بهترین دوران بود.امیدوارم دانشگاهم برام اونجوری باشه…لحظه هاتون سرشار از مهربانی.

 5. سلام بچه تنبل , چنین دعایی نمی کنم . امیدوارم در مقابل فشار خانواده کم بیاری و ضربه فنی بشی اون وقت من هورا می کشم .لطفا یه دنده نباشید ؟؟؟

 6. سلام
  من اولین باره که وبلاگ شما رو میخوانم ولی برایم بسیار جالب بود.راستی اگه معلم سرخانه خواستی خبرم کن.

 7. سلام مهرداد جان خوبی عزیزم؟من حاضرم نیمی از عمرم رو بدم و به جاش باز هم برم مدرسه و پشت اون نیمکت ها بشینم و شیطونی کنم و ته کلاس آتیش بسوزونم . دلم برا مدرسه تنگ شده .راستی چرا میخوان تو رو بفرستن مدرسه ؟ جریان چیه ؟؟؟؟ قربونت برم . شاد و سالم باشی . تا بعد …

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.