راهکار خوشبختی ۳

آن گونه که دوست دارید زندگی کنید: خوشبخت ترین افراد کسانی هستند که کارهایی را که دوست دارند انجام می دهند وقتی شما اعتماد به نفس لازم را برای انجام آن چه برای تان مقدر شده است داشته باشید قدرتی خواهید یافت که به واسطه آن می توانید بر مشکلات خود غلبه کنید جیمز
میشنر می گوید: زندگی سفری است که انسان ها طی می کنند تا خود را بیابند اگر در این راه با شکست مواجه شوند، مهم نیست چیزهای دیگری خواهند یافت شما در درون خود دارای نیروهای ذاتی هستید که هرگاه در جهت رشد و بالندگی آنها گام برمی دارید حس خواهید کرد که همگام با زندگی پیش میروید شما خوشبختی خود را در کمک به دیگران برای یافتن
خوشبختی شان خواهید یافت و با انجام آن چه که به آن عشق می ورزید این کار را به بهترین وجه، ممکن می سازید شما می توانید بر حس خوشبختی خود مسلط باشید و با شکرگزاری و گذشت و بخشش خود و دیگران و نیز انجام کارهای مورد علاقه تان خوشبخت تر زندگی کنید. این راهکارها را دنبال کنید تا بیشتر احساس خوشبختی کنید. هیچ یک از این راه ها برای شما خرجی نخواهد داشت ولی ارزش یک بار امتحان کردن را دارند و همان امتحان یکباره آنها شما را به درجه بالایی از خوشبختی می رساند.

پیوست: می خواهیدبدانید شما دارای چه شخصیتی هستید!!!؟
گروه خونی
AB
: افرادی منطقی، حسابگر، امین و رو راستند, سازمانده، مطیع و در عین حال نیرومند هستند, این افراد به آسانی کسی را نمی بخشند، گاهی خشمگین می شوند و اغماض را دوست ندارند, محافظه کارند و نمی شود آنها را به راحتی شناخت, این افراد برای مدیریت، قضاوت، نمایندگی، کارگری و کارفرمایی هردو مناسبند.

یک دیدگاه برای ”راهکار خوشبختی ۳

 1. سلام مهرداد جان!
  حال و احوال؟ ببخش که مدتی بهت سر نزدم خیلی سرم شلوغ بود. انشالله خوش باشی به خانواده خوبت هم سلام برسان مخصوصا آقا فرهاد.
  وبلاگ رو هم بعد از مدتها بروز کردم یه سر بزن
  قربانت محمد

 2. سلام
  من هم به نوبه خودم برای شما و تمامی دوستان آرزوی خوشبختی دارم.بیایید دعا کنیم تا همیشه شاد باشیم.

 3. سلام. اقا مهردادگل وگلاب بیدمشک وقندوعسل ونبات خوب هستید.بله حرف بسیار جالبی است. استفاده کردیم از مطلبت . ایام اعیاد شعبانیه هم مبارک باشدموفق وشاد وسربلند باشید

 4. سلام به مهرداد گلم ترجیح میدم بهت تلفن کنم حال خوبی برای نوشتن کامنت ندارم فقط بگم ای تنبل تو که هفته ای یکبار بیشتر نمی نوشتی اونم عاریه بود؟؟؟؟!!!

 5. خیلی کلکی ها! ولی چون تو مود دیل کارنگی هستم در حال حاضر از مطالب شما هم خیلی لذت بردم. مرسی و مرسی و مرسی. مراقب خودت باش پسر خوب.

 6. مهرداد عزیز سلام خوبی از اینکه به من سرزدی ممنون قالب وبلاگم رو همینطوری واسه تنوع عوض کردم از اظهار لطفت ممنونم مطلبت درمورد خوشبختی هم جالب بود موفق باشی.
  به خانواده محترم سلام برسونید.
  پریا

 7. سلام مهرداد جونم . خوبی آقا؟ والا بعضی موقع ها من خیلی دلم می خواد خوشبخت باشم (یعنی هر کاری که دوست دارم انجام بدم !!!:) ) ولی نمیذارن ! نمیدونم چرا مانع خوشبختی من میشن ! ایشالا همیشه خوشبخت و شاد و سالم باشی. تا بعد … (ثمانه)

 8. سلام داداش مهرداد.بالاخره سایتت بالا اومد.من این چند وقته به برکت کارتهای البرز نمیتونستم سایتتو ببینم.چقدر مطلب نوشتی.من کی اینا رو بخونم؟///راستی حالت که خوبه؟

 9. سلام مهرداد جونم . خوبی آقا؟ والا بعضی موقع ها من خیلی دلم می خواد خوشبخت باشم (یعنی هر کاری که دوست دارم انجام بدم !!!:) ) ولی نمیذارن ! نمیدونم چرا مانع خوشبختی من میشن ! ایشالا همیشه خوشبخت و شاد و سالم باشی. تا بعد …

 10. به نظر من عملی کردن این حرف ها خیلی سخته .من خودم این کتاب رو خوندماما نتونستم اجراش کنم.منظورم کتاب گفتگو با خداست.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.