راهکار خوشبختی ۱

شکرگزاری از پرودگار برای رسیدن به موفقیت و وفور نعمت اهمیت دارد این کار بسیار ساده و در عین حال بسیار موثر است . حتی در شرایط بسیار بد و ناگوار هم چیزی وجود دارد که به خاطر آن باید خدا را شاکر باشیم شما می توانید با فکر کردن درباره چیزهایی که به خاطر آن ها شاکر خداوند هستید و نوشتن آن ها و یا تکرارشان با صدای بلند این عادت فوق العاده را در خود پدید آورید این کار به سادگی تهیه یک فهرست از عواملی است که در طول روز شما را سرحال و دلگرم می کنند با مراجعه به مطالب بخش تشکر و قدردانی در مجلات می توانید مواردی را که در مورد شما نیز صدق می کنند جمع آوری کنید وقتی شما هرروز و در جریان کارهای خود خداوند را شاکر باشید حس خوشبینی در شما به رضایت و خشنودی پایدار تبدیل خواهدشد
پسینه: می خواهید بدانید شما دارای چه شخصیتی هستید!!!؟

گروه خونی A: افراد آرام ، منظم ، مطیع قانون و قاعده و بدون اعمال خشونت هستند , انعطاف ناپذیر ، تودار ، خودخواه و مشکل پسندند. این افراد برای کارهای حسابداری ، هرگونه امور اقتصادی ، مالی ، کامپیوتر و مهندسی شایستگی دارند.

یک دیدگاه برای ”راهکار خوشبختی ۱

  1. سلام مهردادک 🙂 بابا عجبی که پینگ کردی و ما هم به موقع خبر شدیم. هر وقت میام سراغت یه ده روزی از ارسال آخرین مطلبت میگذره.
    میگم من یه همچین لیستی دو سال پیش درست کردم زدم رو در یخچالمون. البته دو تا لیست داشتم. یکی چیزائی که دارم و به خاطرشون خدا رو شکر میکنم و یکی چیزائی که میخوام و دارم در راهشون تلاش میکنم. کلی از از لیست دوم رفت تو لیست اول بعد از یه سال. دیگه از رو رفتم لیستها رو برداشتم ولی حالا که یادم انداختی دوباره میخوام پرینت کنم با چیزای جدید بزنم رو یخچال.
    مهرداد جان مثل همیشه کلی انرژی مثب ازت متصاعد میشه. مرسی جونم. مراقب خودت باش.

  2. سلام اقا مهرداد . گروه خونی من تقریبا مشابه همین چیزهایی بود که گفتی. شکر گذار خدا هستم بخاطر داشتن دوستان خوبی مثل شما و داداش بی معرفتت . سلامت باشید.

  3. سلام درود فراوان وبی کران تا اعماق اقیانوسهای ابی رنگ بر اقا مهرداد عزیز وبزرگوار. اق مهرداد متن بسیار جالب وخوب ومفید نوشته بودید واسشتفاده نمودیم مخصوصا ان دو خط اخرش قبل از پاورقی به دل من حسابی نشست .موفق وشاد وخرم باشید.

  4. سلام مهرداد جونم . خوبی آقا ؟ خوشی ؟ ایشالا که خوبی. من هم به شکر گذاری اعتقاد خاصی دارم و سعی میکنم همیشه شکر کنم . مرسی از مطلبت که یادآوری خوبی برام بود . ممنونم مهرداد گل. موفق و شاد و سالم باشی عزیزم. تا بعد … (ثمانه)

  5. سلام. سپاس از گذرتان. یادم نیست جایی گفته باشم شب رو ام. دست بر قضا سحر را دوست تر دارم. سیاهی هم رنگ ظاهر است. خوشا به حال کسی که که بینای درون باشد.// شاد و پاینده و در پناه ایزد باشید.

  6. سلام درود فراوان وبی کران تا اعماق اقیانوسهای ابی رنگ بر اقا مهرداد عزیز وبزرگوار. اق مهرداد متن بسیار جالب وخوب ومفید نوشته بودید واسشتفاده نمودیم مخصوصا ان دو خط اخرش قبل از پاورقی به دل من حسابی نشست .موفق وشاد وخرم باشید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.