یه مطلب داغ

پیرو مطلب قبلی که گفته بودم اگه میخواهی بدونی از این هم فعالیتم را کمتر کنم چی میشه، برای این دفعه یه مطلب داغ داغ داغ نوشتم، چند سال پیش در قسمت زیر دلم سوزش بسیار زیادی حس میکردم، مثل این بود که ذغال داغ گذاشته باشن روی (بابا منحرف، این چه فکری که کردی) مثانه و پهلوهام یا اینکه انگار داشتن میخ داغ فرو میکردن تو تنم. رفتم پیش پزشک متخصص کلیه و مجاری ادرار، دکتر بهم گفت: مشکلی نداری، این سوزش عصبیه. دکتر یه سری قرص برام تجویز کرد که با مصرف اونها سوزشم کم بشه. از قدیم خارجی همون قرص‌ها را داشتم و شروع کردم به روزی ۳تا قرص ۲۵میلی‌گرم آرام بخش درد‌های عصبی خوردن. حالا نگو دکتر قرص ۱۰میلی‌گرم تجویز کرده بود اون هم ایرانی و کچی‌شو، نتیجه‌ی خوردن اون قرص‌ها این بود که تمام طول روز و شب را خواب بودم، البت برای غذا خوردن بیدارم میکردن اون هم با زور و برای چند دقیقه. الان که در طول ۲۴ساعت فقط ۵ساعت خوابم میبره اونهم بریده بریده میفهمم اون خواب‌های طولانی چه حـــــالـــی داره، احتمالا حال معتادها هم مثل همون وقت من باید باشه.

پیآمد: یک‌شنبه‌ی گذشته از تلویزیون فارسی آمریکا باهام تماس گرفتن و خواستن درباره‌ی معلولیت تو برنامه‌شون نطق کنم، من هم براشون کلی از گروه باور گفتم و از خودمون که ملت باشیم بد گفتم.


پیمانِ ابدیِ پیمان ابدی با کارش پیمانِ ابدی شد

بازدیدها: 105

یک دیدگاه برای ”یه مطلب داغ

 1. وای ننه جون منم یه مدت زاناکسی شده بودم اونم از نوع خشابی خیلی خوش گذشت . حالا این برنامتو کی پخش میکنن

 2. زندی جان اون قیافه که تو داری از تلوزیون های مریخ و ماه هم بات تماس بگیرند تعجب نکن اما نرخ را ببر بالا مفتی مصاحبه نکن انحصار پوسترهات رو هم بده به من باور کن آنچنان رسانه ایت کنم بشی کفه دیگه ترازوی مرلین مونرو.کاش می دونستی کی پخش می شه به حد قوه ناطقه ات پی می بریدم.در مورد پیمان ابدی هم خیلی ناراحت شدم حیف از جوونیش.اون همه سال تو ولایت غربت بدل کاری کرد هیچ چی نشد اومد ایران و غریب را دل سرگشته در وطن باشد.#flower

 3. اقای زندی من وبلاگ شمار و خوندم
  بسیار خوب و مفید بود .ایمیل هم فرستادم .اگه لطف کنید و سریعتر ژاسخ بدید ممنون میشم

 4. سلام بر ناطق سخن .
  ساعت پخشش را هم اعلام می کردی تا فیض ببریم .
  در مورد اون سوزشها هم همین بس که وحشتناک هستند و فقط با سرگرم کردن خود با کارهای دیگه میشه کمی قابل تحملش کرد . اما امان از وقتی بیادش .سخته سخت .

 5. #flower باسلامی مجدد عزیز گلم کجای مملکت فخیمه دیدی اسماعیل اسم خانم باشه وگل من کجا دیدی که یک رن معلول کار فنی انجام بده#applause #thinking #flower از دیدن مجازیت خیلی خوشحال شدم .بنده بیکاری رایک نوع بیمای میدونم امدوارم سلامت باشید #hand

 6. سلام
  باباایول معروف
  من عاشق پیمان هستم.#cry
  ای عشق همه بهانه ازتوست
  من خاموشم این ترانه ازتوست
  کشتی مراچه بیم دریا
  توفان زتووکرانه ازتوست.

 7. سلللللللللام خال شمااا به به به مطلباتون مثل همیشه قشنگه به منم سر بزنین خوشال میشم#flower

 8. سلام. فکر بکر شما را در مورد نحوه ی ایجاد تمرکز خواندم . اگر همه به این نتیجه برسند که برای حل مشکلات شخصی باید یه راه حل منحصر به فرد پیدا کنند و هیچ کسی هم کارشناس تر از خود فرد نیست .خیلی از مشکلات افراد حل میشه. البته مهم خودباوری افراد است و به شما تبریک میگم که بجای زیرو رو کردن کتابها و مقالات که تازه شاید با ویژگیهای شما جور در نیاد خودتون راهکار را پیدا کردید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.