خواب سریع

اگر شب هنگام خواب بدخواب شدید و احساس کردید که خوابتون نمی‌بره کاری را که میگم انجام بدید تا کمتر از ۱۵ دقیقه به خواب برید: مرحله اول تنفس عمیقه، باید ده نفس عمیق بکشید، طول هر نفس ۷ ثانیه باشه، هر نفس را ۵ ثانیه نگه دارید و هر نفس را در طول ۷ ثانیه خارج کنید. بعد تکمیل تنفس به مرحله نهایی میرسیم که فوری به خوا میریم، در این مرحله باید بصورت معکوس بشمارید، می‌تونید از ۵۰ تا ۱ معکوس بشمارید، مطمعن باشید قبل رسیدن به ۲۹ به خوابی عمیق رفتید. این روش در مرحله تنفس به مغزتان فرمان خستگی بدن را میده و در مرحله دوم با شمارش معکوس مغز خسته میشه و به خواب میرید.
پیوست:
دوستان نخاعی فقط خواننده اخبار باشید و تن به هیچ دوا و درمانی ندهید. ما نخاعی‌ها مثل آدم‌هایی هستیم که خود را در حال غرق شدن میبینند و برای فرار از غرق شدن به هر خس و خاشاکی چنگ میزنند، حتما خیلی‌ها دعا درمانی، طلسم درمانی، نبات درمانی، انرژی درمانی و ……. را تجربه کردن. همیشه به هر دوا و درمانی برای نخاع بچشم تقلب و سو استفاده از احساسات خودتون نگاه و توجه کنید. بجز اخباری در مورد تحقیقات پیرامون درمان نخاع هیچ اتفاق مطلوبی در هیچ جای دنیا صورت نگرفته. با آرزوی خوب زیستن همه.


منبع سلولی مناسب برای درمان آسیب های نخاعی

سلول بنیادی و درمان آسیب نخاعی بوسیله دامپزشکان

ابزاری با ابعاد میکرو برای شبیه سازی تکوین جنینی طناب نخاعی

استفاده غیرقانونی از سلول های بنیادی
در آمریکا
استفاده از سلول بنیادی جنینی برای ناتوانی حرکتی: موافقت FDA

وارد شدن سلول‌درمانی به فاز بالینی، دنبال شبیه‌سازی یوز ایرانی هستیم

درمان مغز آسیب دیده با استفاده از سلول های بنیادی

یک دیدگاه برای ”خواب سریع

  1. چرا واسه همه عادی شده نتیجه این تحقیقات به عموم مردم عرضه نمیشه؟! واسم عجیبه هر کشور به یه یافته میرسه تا ازمایش بالینی پیش میره ولی متوقف میشه ؛به دلیل ایرادات جزیی .اگه همه دانشمندای جهان جدی با هم تبادل اطلاعات داشتن و گروهی کار میکردن الان درمان خیلی چیزها اومده بود.البته اگه مخالفت مافیای دارو و کارخونه های داروسازی خودخواه رو در نظر نگیریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *