شوخی خانوادگی

در جمع فامیل، تازه عروسی داشت به شوهرش گله میکرد که: دیگه نمیدونم باید چیکار کنم، خسته شدم از دستش، نمیدونم چرا قاب عکسی که تو آتلیه گرفتیم اصلا روی میزتوالت وای‌نمی‌ایسته، هرچی من میذارمش بالا، باز میافته، میترسم بالآخره بشکنه. من فوری به شوهرش یه چشمک زدم و به عروس خانم گفتم: از این به بعد بذارش جای آینه‌ی توالت، هم جاش مطمئنه هم دیگه نگرانی نداری که بیافته. شوهره هم خیلی جدی گفت: چه فکر خوبی. اینطوری هر وقت بریم جلو آینه میبینیم خیلی شیکیم و همونطوری با لباس خانگی بدون آب و شانه میریم مهمونی، با این روش خرج لباس‌مون هم کم میشه.

پسآمد: دوستان نخاعی که نرم افزار تلگرام دارن با کلیک روی این لینک میتونن در گروه نخاعی‌ها و اشتراک تجربه‌ها برای بهتر زیستن عضو بشن.

دوستان، به دلیل مزاحمت ایجاد کردن برخی افراد، لینک گروه حذف شد.

دوستان نخاعی که تمایل به عضویت در گروه را دارند پیام بدن تا راه عضویت را براشون ارسال کنم.

بازدیدها: 64

یک دیدگاه برای ”شوخی خانوادگی

 1. از شما بعیده اذیت خانم ها بکنیدا، به نظرم خانم ها نه اینکه خیلی نازک نارنجی بار اومدن دنبال یه موضوعی برای نازاومدن و جلب نازکشیدن میگردن و باید اصل موضوع که همانا نازشون را خریدن هست توجه کرد نه به معنی و مفهوم بیاناتشون!

  سپاس برای گروه، لینک تلگرام خیلی جالب بود…
  ——————————
  سلام
  شما دانش رونشناسی داری و این چیزا را بهتر میدونی
  ما فقط در جمع پی خنده بازاریم
  ابت در حد مجازززززز

 2. لینک رو حذف کردید .چگونه میشه مجددا لینک رو دریافت کرد …برای یکی از دوستانم که بر اثر تصادف قطع نخاع شده میخوام …تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *