همه جا

اهل کجایی؟ هرجاهستی خوب جستجو کن: توی جاده‌ها پشت اتومبیل‌ها، توی بیابان‌ها پای گون‌ها، بین در خت‌های جنگل، روی شاخه‌ها بلوط، پای درخت بین علف‌ها، در نخلستان کنار بلبل خرما، توی تاکستان بین خوشه‌های انگور، توی گندم‌زار بغل شانه‌بسر، در مسیر رودها بین ماهی‌ها تا دریا، لای سنگ‌های رودخانه‌، روی شن‌های ساحل، بین کوه‌ها در اعماق دره‌ها، در دامنه‌ی کوه‌ها بین شقایق‌ها، روی قله‌ها، روی ابر‌ها، همیشه میان باران، در شمال و جنوب، در غرب و شرق خوب بجوی تا روح سرگردان من را بیابی.

پیوست: رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: ثبت‌نام خودروهای مناسب سازی شده ویژه معلولان و جانبازان از ۱۲ شهریورماه جاری به صورت اینترنتی در سراسر کشور آغاز می‌شود.منبع


وب‌سایت معلولان ایران

یک دیدگاه برای ”همه جا

 1. سلام.
  امروز اتفاقی اینجا رو پیدا کردم. و اکثر وبلاگها رو خوندم. برام جالبه درمورد زندگی افراد خاص بدونم. چرا تو ایران معلولها زیاد دیده نمیشن؟ تو جامعه نیستن؟ بخاطر امکاناته یا خودشون نمیخوان؟
  ببخشید برام سوال بود.
  فعلا دوست عزیز#smile

 2. با سلام به آقا مهرداد گل امیدوارم حالت خوب باشه #heart
  این شعر رو خودت گفتی خیلی قشنگ بود #grin زیبا بود و پراز احساس #eyelash

 3. هر کجا هستم ، باشم ،
  آسمان مال من است .
  پنجره ، فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است .
  چه اهمیت دارد
  گاه اگر می رویند
  قارچ های غربت ؟
  (خیلی قشنگه خیلی)

 4. سلام.
  راستی… واسه ازدواج کسی پیدا شد؟؟؟ پیشنهاد دادش یعنی؟
  میدونی….. من اگه کسیو دوست داشته باشم برام مهم نیست خوشگله… سالمه… یا نه! ادمها عاشق روح هم میشن. اگه پیدا نشده مطمئن باش پیدا میشه.#winking
  فعلا.#smile

 5. با سلام دوست عزیر
  خیلی مطالبتون خوب و واضح بود همیشه تو ذهنم این سوالات بود که زندگی قطع نخاعی ها چطوره و امروز با مطالبی که ارائه کرده بودید تا حدودی آشنا شدم شاید سوالاتم را دسته بندی کرده و از شما بپرسم ایرادی نداره؟
  من دیر به دیر به دیر به ایمیلم سر می زنم اگر وقفه ای افتاد معذرت می خواهم ولی دنبال جوابهایی برای سوالاتم هستم.
  امیدوارم موفق باشید.

 6. سلام خدمت دوست عزیز آفا مهرداد گل .
  این جمله تقدیم به روح بلند پرواز تو
  زندگی در صدف خویش / گوهر ساختن است / در تف کوره غم رفتن و نگداختن است / هنر زنده دلان خواب و پریشانی نیست / جهان دگری ساختن است / از همین خاک / از همین خاک

 7. سلام. مدتی است که وبلاگتون رو می خونم. روحیه خوبی دارید من فکر می کنم که شاید همه مثل شما نتونند با وجود مشکل جسمی ُ ذهن خلاق و پویایی داشته باشند . برایتان آرزوی شادی و آرامش می کنم . موفق باشید .

 8. می دونید چی اینجا رو دوست دارم؟ فکر کنم از اکثر دوستانی که معلولیت دارن و وبلاگ می نویسن مشکلت بیشتر بوده! اما عصبانی نیستی! دعوا نداری! البته اکثر ادمهای دارای معلولیت به علت تحمل خیلی چیزها صبور میشن و بامشکلات بهتر کنار میان! اما شما روحیه ات حرف نداره!
  برات بهترینها رو میخوام. خصوصا یه ماشین خوب!
  راستی… این طور که از ارشیوت خوندم شما بیکارید! خیلی ها هستن که با اینکه سالمن تو خونه مشغولن. ترجمه… برنامه نویسی… تایپ!
  خب برای سرگرمی خوبه! امتحان کردی؟
  شاد باشی عزیز.#smile #flower

 9. مهم داشتن پای رفتن و شتاب نیست. که زیبایی ها را با دویدن نمی توان دید. مهم این است که درک لمس زیبایی ها باشد که هست. جای جایی که به این لطیفی توصیف کردی را هزاران رفته و بازگشته حس نکرده و ندیده اند ولی وقتی اینگونه می نویسی و حس می کنی براستی که همیشه همانجایی.. نیاز به جستجویی نیست تا دیده شوی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.