بچه‌بازی

یکی از دوستان وبلاگی که منو آدم عاقلی تصور می‌کرد سال گذشته بهم زنگ زد بعد حال و احوال گفت: تابستانه اینجا هوا خیلی گرمه ۲پسرم مدام زیر آفتاب فوتبال میزنند و میان زیر کولر و مدام سرماخوردن و تابستانم شده مراقبت از پسرها، به دوستم گفتم همونطور که میگن اطاق بچه‌ها باید سوا باشه خوبه بچه‌ها تجربه‌ی زندگی بدون پدر و مادر را هم داشته باشند، اونها را ببر رامسر پیش مادر و پدربزرگشان تا چند روزی پیش اونها بمونن شما هم در منزل با آقاتون استراحت کنید. در تماس بعدی دوست وبلاگی گفت: ما بچه‌ها را برای یک هفته بردیم شمال اما بعد یک ماه با زور آوردیمشون خانه. نتیجه‌ی اخلاقی: ۱_به حرف دوست ناباب گوش نکنید۲_پسرها را نباید تنها فرستاد مسافرت ۳_به بچه باید اجازه‌ی ماجراجویی داد

پایانه:  بچگی ما کجا بچگی بچه‌های امروز کجا؟!۳۰سال پیش وقتی ۷سالم بود: پول توجیبی من ۵ریال بود، عیدی‌مون یه اسکناس۲۰ ریالی بود، بهترین بازی‌هامون: سگ دوزدن، فوتبال و تیله بازی بود، تلویزیون هم که نسبت به الآن تعطیل بود. الآن بیشتری‌ها ماهواره، وی سی دی، بازی‌های ویدئویی، کامپیوتر و دیگه همه یه موبایل دارند، بچه‌های الآن واقعا باهوش‌تر از ما هستند.

بازدیدها: 24

یک دیدگاه برای ”بچه‌بازی

 1. اما بچه های الان ارتباط اجتماعی ضعیف تری دارند و پر توقع ترند. کمتر چیزی خوشحالشون میکنه

 2. سلام.حتما منظورت بازی بچه هاست.به همه سلام برسون.راستی از عروسی چه خبر.پیشا پیش تبریک میگم.

 3. من فکر می کنم زمان ما بچه ها بهتر بودند الان هرچه بیتشر توجه می کنی اونها هم پر توقع تر می شن#flower

 4. سلام آقای مهرداد
  امیدوارم حالتون خوب باشه. ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدید و نظراتت ارزشمندتون را برام نوشتید. در اولین فرصت شما را لینک میکنم و یه فکری هم به حال قالب ویلاگ میکنم.
  پیروز باشید

 5. سلام آقا مهرداد
  منم موافقم ،‌الان همه چیز تغییر کرده هم آدما و هم اسباب بازیهاشون و هم ….
  ولی به ما که بچگی خوش گذشت مگه نه؟؟

 6. بنده هم خدمت شما سلام عرض میکنم و عارضم خدمتتون که ظاهرا” شما وبلاگ این بنده حقیر و با وبلاگ دوست گرامی جناب آقای شعرانی اشتباه گرفتید …بنده فقط قصد معرفی ایشون رو به برخی از دوستانی که با ایشون آشنا نبودند رو داشتم به هر حال از نصایح ارزشمند سر کار سپاسگذارم . یا حق .

 7. سلام
  واقعا!!! بچه گی ما کجا و بچه گی این بچه ها کجا؟
  ما هر روز به عشق لی لی و هفت سنگ و گرگم به هوا بیدار می شدیم….. اینا به عشق پلیاستیشن و بازی کامپیوتری و اینترنت و ……
  اصلا حال و هوا زمین تا آسمون فرق کرده!!!

 8. سلام مهرداد جون
  آره بابا بچه های الان پدر و مادر هاشونو درسته قورت میدن!!!!
  با هوش تر هم نیستن اما استعداد هاشون سریع کشف میشه و امکانات شکوفا شدن خیلی بیشتر دارن.
  ازشون زیادتر خواسته میشه و بنابراین بازده هم بیشتره.
  وقتی یه توپ بهت بدن فقط میتونی بهش لگد بزنی اما وقتی یه کامپیوتر جلوت بذارن دیگه از لگد نمیتونی استفاده کنی باید فکرو به کار بندازی!!!
  گزارش اصفهان رو با عکس گذاشتم تو وبلاگ . منتظریم#flower

 9. نوشتی .ولی از زخم بستور وگر گرفتن بدن و مورمور وبرق زدگی چه خبر از حرکتهای درونی و؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خبری بده به ایمیل خودم …

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.