موبایل

وقتی باستان شناس‌ها گورهای خیلی قدیمی را پیدا می‌کنند و توی اون گور اشیایی پیدا می‌کنند از اون اشیا تشخیص میدن طرف کی بوده و جایگاه اجتماعیش چی بوده. حالآ در تمام دنیا موبایل بخشی جدا نشدنی هر کس شده، حتی در غرب مد شده افراد می‌خوان که بعد مرگ با موبایل دفن بشن، با این روند موبایل‌دار شدن اینجا هم حتما دفن با موبایل مد میشه حالا تصور کنید دوهزار سال دیگه وقتی گورهای امروزی باز بشن باستان شناس‌ها به چه کشفیاتی میرسن: طرف گوشی باز بوده، بلوتوس باز بوده، اهل چه موزیکی بوده، عکس‌های خفن داشته، چه SMSهایی میداده و می‌گرفته و …..

پسینه: اشخاصی سود جو و نچندان محترم برای بالا بردن سود خودشون قانون درست کردن که برای حفظ خط و ادبیات و زبان فارسی بایدSMSبا فونت لاتین گران بشه تا مردم مجبور بشن با فونت فارسیSMSبهم بدن. از زمان خط میخی تا حالا این مسخره‌ترین دیدگاه برای حفظ خط و ادبیات و زبان فارسی بوده و هست، توی این سالها که بروبچ توی اینترنت بودن و وبلاگ نوشتن چندتا وبلاگ فینگیلیشی نوشته شده؟

بازدیدها: 66

یک دیدگاه برای ”موبایل

 1. اول که خدمتت باید بگم مهرداد جان ۲ هزار سال آینده و پیدا کردن جسد با موبایل و… کمی ساده اندیشیست #rolling
  شاید در آنزمان اصلن کسی را روی کره زمین نتوان یافت#tongue
  شاید وبلاگ پینگلیش ندیده باشم، ولی پیام های پینگلیش گرفتم #winking

 2. بابا یکی موبایل منوپیدا کنده ازم زدن #cry چه کار کنم بی موبایلم از تون خواهش میکنم به خدا راست میگم#winking

 3. سلام آقا مهرداد گل . خوب اینم بذار به حساب همون سیاستی که دارن . #sad
  وبلاگ کم دیدم اما کامنت زیاد #winking #flower #flower #flower

 4. سلام آقا مهرداد.احوال شما؟
  اول تبریک بگم خدمت جنابعالی امیدوارم به آرزوهاتون برسید.ولی به نظر من این آبجی خانوم را اول بفرست خونه بخت که اینقده سوال پیچت نکنه#winking .
  شاید بتونن از طریق این اختلاف قیمت اس ام اس فارسی را رایج کنند.ولی خیلی ستمه ۲ ساعت وقت میخواد تا کلمه ها را پیدا کنی#cry .
  موفق و پیروز باشید#flower .

 5. سلام آقا مهرداد به حرفتون گوش میدم این طوری بهتره خسته نباشین.#thinking

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.