دندون سازی

مدت‌ها بود که فکر میکردم دندون‌هام نیاز به تخریب کلی داره، یه دندون سازی تحت پوشش بیمه‌ی نیروهای مسلح در خیابان فلسطین شمالی هست بنام:امام‌خمینی(ر‌ه) برای رفتن به اونجا آژانس نیآمد، چون داخل محدوده‌ی طرح ترافیکه، بنابراین زنگ زدم به بهزیست‌کار که ماشین به معلول‌ها میده، گفتن باید بری پیچ‌شمیران نامه بگیری و از اونجا بیاری دفتر بهزیست‌کار نزدیک کریمخان تا دوباره برات تشکیل پرونده بدیم، پدر پیرم که خدا خیر دنیا و آخرت را بهش بده یه چند ساعتی دوید تا با کد عضویت آمد خانه، بعد چند ده بار شماره‌ گرفتن، یه نفر گوشی را برداشت و برای سه روز بعد وقت داد، در روز و ساعت مقرر ماشینی اومد که آدم سالم باید یه‌پهلو بشه تا بره توش، با هر بدبختی که بود سوار اون ماشین شدم، به این امید که این اتول کولر داره، اما راننده گفت: کل اتول‌های بهزیست‌کار کولر‌هاشون گاز نداره و خاموشن، خوشبختانه اون روز هوا ابری بود و زیاد گرم نبود، نتیجه‌ی اخلاقی: من دیگه هرگز از سرویس بهزیست‌کار استفاده نمیکنم، دندون‌هام نیاز مقاوم سازی داره نه تخریب.

پیوست: شهرداری تهران هنر کرده و وب‌سایت راه انداخته تا ملت از راه اینترنت درخواست صدور آرم طرح ترافیک بدن، امآاااا وب‌سایت‌شون را آدم ناشی راه اندخته تا ملت اساسی سر کار برن و از این راه با بیکاری هم مبارزه شده باشه.

تازه‌های گروه باور

کودکان استثنایی

یک دیدگاه برای ”دندون سازی

 1. نامردا . یعنی کسی به این قرمساق ها نگفته که معلول های نخاعی مشکل تعریق دارن ؟!! واقعا که کفتار پیش اینها لنگ میندازه .

 2. خوب مهرداد جان از هیچی که بهتره#applause
  بازم خوبه که هوا گرم نبوده…
  ولی آزانس های مخصوص طرح که درتهران زیاده!!!#smile
  باید خودت لابد میگفتی که کجا میخاهی بری دیگه#winking
  اینقدر شیرینی نخور که دندونات مشکل پیدا کنند خوب#smug

 3. درک می کنم دندون درد خیلی وحشتناکه
  جای دشمنت خالی منم یه چند روزی هست که درد دارم
  اما کو جراتش که آدم پاشه بره؟!!!
  بازم دمت گرم که جیگرشو داری!!
  #applause

 4. سلام
  شاید اگه از همون روش سنتی استفاده می کردی و خمیردندون میذاشتی روش بهتر بود!!
  ببینم شما میدونی بهترین کار برای بی اخنیاری ادرار و عفونت ادرار به جز سوند گذاشتن چیه؟#heart

 5. سلام
  فرا رسیدن هفته بهزیستی را به تمام نوآفرینان و تلاشگران عرصه آموزش ، توانبخشی و درمان تبریک می گویم.
  به تمامی این مشکلاتی که گفتی آشنا هستم مثلا یه سازمانی را سراع دارم که اگه یک معلول بخواهد با ویلچر بره اصلا جایی نداره چون همه اش پله اس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  موفق باشی

 6. خیلی ها این ادعا رو می کنن که باید از دختر پیامبر در زندگی الگو بگیریم. باید از ایشان درس زندگی بیاموزیم . میگن حضرت فاطمه سرچشمه خیر کثیر هستند میشه ازشون این خیر را کسب کرد و ….
  ولی نمی گن چطوری!؟ اگه واقعا خودتون تست کردین از چه راهی!!!؟
  آیا الان بعد از ۱۴۰۰ سال که ایشان وجود فیزیکی بین ما ندارن باز هم میشه کسب فیض نمود!!!؟
  جوابشو اینجا می تونین بیابین : http://chieochera.blogfa.com/post-10.aspx

 7. کجای این مملکت قانون و نظم داره که بهزیست کار بخواد داشته باشه؟
  من فقط یک جا میشناسم که قانون و نظم داره اونم ژتون فروشی دانشگاهمون بود که پیرمرد مهربانی که ژتون میفروخت تا ساعت ۱۲ نمیشد ژتون اضطراری بهمون نمیداد!!!!!!#winking #grin

 8. جدیدا خیلی ضد و نقیض صحبت میکنی خودت اولش میگی که دندونام نیاز به تخریب کلی داره بعد گیر میدی به بهزیستکار که چرا این کار رو برات مجانی انجام میده. بعد یادت می افته که دندونات نیاز به مقاوم سازی داره تکلیف ما رو لطفا با این یک بام و دو هوات روشن کن #silly

 9. تازه فقط یک مرتبه استفاده کردید… فعلا که به طور کامل کنسل تشریف دارن پس شانس اوردین توی این دوران دندون درد نگرفتین
  به هر حال گهگاهی برای فرار از کرایه های سرسام آور آژانس بد نیست

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.