تهدید

فرزندی به والدینش میگه: من میخواهم با شخصی ازدواج کنم که معلولیت جسمی داره. اولین و طبیعی‌ترین جواب پدر و مادر به درخواست فرزندشون چیه؟؟ زور نزن خودم نوشتم: اگه چنین غلطی کردی و رفتی دیگه پشت سرت را نگاه نکن، چون دیگه فرزند ما نیستی. وقتی بزرگترها می‌بینند: زوج‌های سالم دوتایی از صبح تا شب
مثل…می‌دوند تا که نانی به کف آرند و به مالک بدهند، وقتی بیشتر زوج‌های سالم زیر
بار هزینه‌های زندگی که منشع تمام بدبختی‌هاست، له میشن و کارشون به دادگاه و جدایی میکشه، وای به حال کسی که با من معلول زمین‌گیر که نه کار و کاسبی دارم نه مال و منالی، ازدواج کنه. بزرگترها واقعیات زندگی می‌بینند و بنابر اونهاست که نمی‌تونن به عزیزشان اجازه بدهند خودش را …… . اون چیزی که جوانان در آینه نمی‌بینند، بزرگترها در خشت خام می‌بینند.

پیآمد: من معلولی هستم که ۷۰درصد از سلامتی جسمانیم را ازدست دادم و این دلیل خوبی استش برای اونکه من ۷۰درصد بیشتر از دیگران گرفتار معلولیت‌های روانی باشم.

پلیس+۱۰

دکتر ماهواره

بازدیدها: 22

یک دیدگاه برای ”تهدید

 1. برای من واقعیت تنها چیزیه که اهمیت نداره . من که همیشه سعی میکنم برای خودم واقعیت ها یی رو که دوست دارم بسازم و هر جور دلم میخواد رنگش کنم مثل کاردستی !

 2. سلام:
  با نظر شما کاملا موافقم .والدین اگه خودشون دختر معلول داشته باشن میگن باید با ادم سالم باید ازدواج کنی و اگه پسر معلول داشته باشن میگن باید با دختر سالم ازدواج کنی.
  ولی نمی دونم حقیقت کدومه.خودم می خوام امتحان کنم

 3. سلام اقا مهرداد گل
  بلاخره من نفهمیدم شما موضع اصلیت در این مورد چیه؟
  شاد باشی#flower #kiss

 4. سلام به آقا مهرداد دوست عزیز
  نه مثل اینکه جدی جدی قصد ازدواج داری به نظر من خیلی خوبه شما نباید فکر کنی که چون معلولیت داری نباید ازدواج کنه هر کسی بخواد با شما ازدواج کنه وضعیتون رو می بینه بعد تصمیم می گیره پس نگران نباشید
  موفق باشید
  #winking #applause #applause #hand

 5. آقا مهرداد!
  می خوام ببینم شما اگه قطع نخاع هم نمی شدین اینقدر خوب بودین؟ اون موقع هم اینقدر ادم منطقی و ناز و … بودین؟

 6. سلام خوبی آقا مهرداد گل #flower
  همه خانواده ها اینومیگن وقتی دو تا آدم سالم تو این زندگی کم بیارن واای به حال ما . موفق باشی . خداحافظ#hand #flower

 7. سلام رفیق. دمت گرم و سرت خوش باد. چه خوبه که می نویسی. من از این به بعد بهت سر می زنم……بهت لینک دادم….

 8. سلام.به نظر من اگه عشق و دوست داشتن وجود داشته باشه این چیزها ملاک نیست متاسفانه این روزها خانواده ها همه چیزو پول و سرمایه میبینند

 9. سلام:
  من یه برادر ۲۲ ساله دارم که به دنباله معنی زندگی میگرده و آدمهایی مثل شما تمام ذهنش را پر کرده و حسابی سر در گم شده.نگرانش هستم و می دونم که اگه الان به جواب درست یرسه می تونه همه عمر خوب زندگی کنه.
  خواهش میکنم کمکش کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.