حکمی برای من

اول فروردین امسال توی پاپوشِ مطلب: اتومبیل برای معلولاننوشته بودم که: رئیس جمهور محترم و الآن خیلی محبوب من, دستور رسیدگی و پیگیری به شکایتی که بنده ایمیلی برای ایشان فرستاده بودم را داده‌اند, نتیجه‌ی کار چی بشه معلوم نیست: بالآخره بعد از۱۳ماه از به جریان انداخته شدن شکایتم توسط دفتر رسیدگی به شکایات ریاست جمهوری و بعد از۱۳سال معلولیت و محرومیت از حقوق قانونیم حکمی که از طرف وزارت دفاع برام صادر شده، به دستم رسید، خلاصه‌ی حکم اینه: من از زمانی که حادثه دیده‌ام بازنشسته بوده‌ام و از اون موقع تا آخر خواهم بود البت هنوز حقوق که میزانش احتمالا نیم کرور تومان خواهد بود، برام برقرار نشده اما به زودی خواهد شد.

پسآمد: حالا که رئیس جمهور محترم و کلا دولت به شکایات و گزارش‌های مردمی و خبرنگاران اهمیت میدهند، خوبه که خبرنگارها یه گزارش توپ از وضعیت اسفناک بیمارستان سوانح سوختگی تهران تهیه کنند، بلکه دستور ساخت یه مرکز مجهز و جدید برای سوانح سوختگی صادر بشه.

دوستان مشکلات و نیازهاشون را به: ایمیل رئیس جمهور محترم بفرستن به امید روزهای بهتر

یه زمانی هدف من از …

پدر شدن ما نخاعی‌ها

بازدیدها: 23

یک دیدگاه برای ”حکمی برای من

 1. نمیخوام نا امیدت کنم ها! ولی خیلی کار ها تو مملکت شروع میشه ولی تموم نمیشه!
  در مورد لینک وبلاگ قبلیت هم باید بگم لینک مستقیم نیستن اگه از قالب های استاندارد
  استفاده میکردی کافیه یه بار بازسازی کلی و آرشیو کنی اگه نه من میتونم کمکت کنم!

 2. امیدوارم که دست کم برای مردم بی گناه و گرفتار، کاری انجام بده.#applause

  مهرداد جان ایمیلی برایت فرستادم
  با همین میل آدرست که در این صفحه است#blush #flower

 3. سلام و تبریک.پس معلوم شد عدد ۱۳ نحس نیست.حالا با این همه پول می خواهی چیکار کنی.به همه سلام برسون.

 4. سلام مهرداد جان خوبی.
  بخور و بخواب ردیف شد دیگه امیدواریم حقوق بازنشسته ها افزایش پیدا کنه.
  مهرداد جان عکس ام آر آی من حدودا ۱۵ میلی متر ضایعه شدید رو در نخاع من نشان می ده که فکر کنم تنها به اندازه چند تار مو من در اون سطح ضایعه دیده وصل می باشد حقیقتا قصد ندارم به دکتر صابری هم نشان بدم چون جواب مشخصه.
  رندگی مثل کشیدن نقاشی می مونه اگه جایی از این نقاشی با یه رنگی خراب شد باید با رنگهای دیگه درستش کنی چون اگه بخوای با همون رنگ درست کنی ممکنه کل نقاشی پر شه از اون رنگ و بعد محبور شی نقاشی رو پاره کنی..
  مهرداد جان اگه شماره تماسی به من بدی خوشحال می شم صدا تو شنوم
  #flower #kiss

 5. سلام دوست خوب و مهربون من #flower دنیای علم رو به پیشرفت است و تو هرگز نباید امید بهبودی را از دست بدهی . مخصوصا در مورد قطع نخائی ها که از طریق سلولهای بنیادی به نتایجی مثبت هم رسیده اند . صمیمانه برایت آرزوی بهبودی دارم . ضمنا توصیه هائی که در مورد وبلاگم کرده بودی موثر بود . ممنونم . برای یک خداحافظی کوتاهی به دیدنت آمدم . شاد و سلامت باشی #hand

 6. خوب شمام به سلامتی بازنشسته شدی حالا اگه واسه خرج کردن این نیم کرور تومان مشکلی داشتید لطفا تعرف نکنید بنده دربست حاضرم زحمتش رو براتون بکشم #grin
  اما از شوخی گذشته پیشنهاد خوبیه شاید جواب داد خوبه بهش فکر کنیم

 7. مهرداد خان سلام .
  همیشه بی نام برات مینوشتم.
  حالا که کارها داره درست میشه اسم وبلاگ را هم عرض کن مثلا (آشنایی با یک بال شکسته)امیدوارم هرچه زود بالت ترمیم گردد.پاینده باشی دلاور

 8. به به مبارکه سور این میلیاردر شدن رو کی می دین شما؟
  مامان من که باز نشسته آموزش پرورشه ۱۰ سال پیشه امسال با اضافه شدن حقوقها تازه تازه حقوقوش شده ۲۲۰ هزار تومن.

 9. حالا باز خدا رو شکر یه جوابی دادن امیدوار شدیم تو این مملکت اون بالاها کسی زنده هست و صدای زندگان رو میشنوه …داداش مهرداد خودتو ناراحت نکن …..تا بوده و هست همینه ….موفق باشی .امیدمون به خدا باشه و بس .
  وم

 10. ۱۳ ماه ؟؟؟؟؟؟؟// پس من باید حالا حالا ها منتظر باشم برای یه قرار ملاقات حضوری !!!!!!!!!!!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.