کاشکی

خانم دکتر میرسیدی خبرنگار بهداشت و سلامت سیما، گزارشی از میزان بهبودی و پیشرفت درمانِ کسانی که عمل پیوند نخاع روشون انجام شده تهیه کرده بودند که در سه‌شنبه‌ی گذشته در اخبار ساعت۲۲شبکه‌ی‌۳سیما پخش شد. میزان بازگشت توانایی‌های از دست رفته‌ی کسانی که عمل پیوند روشون انجام شده بسیار شگفت‌آور و هیجان‌انگیز بود و این جریان ماها را امیدوار میکنه که بتونیم قهرمان دو ماراتنِ المپیک پکن بشیم. آمآاااا میزان گزینش بیماران برای انجام عمل پیوند(در ماه ۲مورد) آدم را به فکر المپیک۳۰۰۰ میندازه. خانم دکتر میرسیدیِ بسیار گرامی دستت طلا، الهی سایهَ‌تون همیشه بالای سر خانواده‌تان و ما باشه. من هفته‌ی پیش از رادیو برای تهیه‌ی چنین گزارشی درخواست کردم ولی در نهایت خوشحالی این گزارش را از تلویزیون مشاهده کردیم. میگم، کاشکی از رادیو یه: پرادو (۶۵میلیونی)می‌خواستم تا به یه: بی ام و ۷۴۰ (۱۸۰میلیونی) می‌رسیدم.

پیآمد:داداشم توی هفته‌ی گذشته رفت بیمارستان امام تا ببینه اوضاع و احوال بخش ترمیم چطوره؟؟ آیا وقتی که به بیماران دادن سرجاش هست یا تغییر کرده؟؟ داداشم می‌گفت: وقت‌ها سرجاشون هستند. دکتر صابری که خدا خیر دنیا و آخرت را بهش بده تا حدود۱۲شب، حتی اونورتر هم بیمار میبینه. اونجا بسیار شلوغه و هر روز بیشتر
از صدنفر بیمار اونجا هست.

دوستان نخاعی حتما وب سایت مرکز ضایعات نخاعی جانبازان را ببینند:

تجهیزات مورد استفاده در زندگی روزمره افراد دارای آسیب نخاعی

خبرهای ضایعات نخاعی

اثرات آسیبهای نخاعی روی پوست و پیشگیری از زخم فشاری

مقالات ضایعات نخاعی

ساخت پروتز عصبی و گام برداشتن افراد ضایعه نخاعی

مقالات بهداشت عمومی

افسردگی، موضوعی‌که همه زنان باید بدانند

سازمان انتقال خون

جمعیت هلال احمر

معرفی کتاب

شهرام هم نخاعی است و وبلاگ نجوای دل‌انگیز را می‌نویسه

نه بابا انوشه انصاری فارسی هم بلده

بازدیدها: 28

یک دیدگاه برای ”کاشکی

 1. سلام مهرداد جان
  خوبی؟، بیا هی بگو اینا بد هستن #winking
  گزارش خبری داداش هم جالب بود.
  به همه سلام برسون#smile

 2. عوض این کارها برین صاحبدلان رو ببینید ببینین چه شفا های میده.
  کمی امل باشین همه چی حله

 3. سلام
  خوبین؟
  من گزارش رو دیدم… خیلی خوشحال شدم ولی به همین موضوع فکر کردم که تعداد عمل هایی که انجام میدن باید کم باشه
  ولی همین هم خوبه
  موفق باشین
  یا حق

 4. سلام ……امیدوارم که هر چه زودتر نوبت شما هم برسه و مثمر ثمر باشه ….از خدای رحمان همه چیز ساخته است ……..میگم بد جوری به انوشه گیر دادینا …حسابش کنید اگه از ایران میرفت میتونست؟ نه…..چون توی فضا تنها بود و احتمالا بدنش به دیگری میخورد ……طرفدارش نیستم ولی ….راستی بگم من دیگه نمینویسم ..اینو گفتم که زحمت اومدن به اونجا رو نکشی ……#flower #flower #flower #flower

 5. سلام …..منم زیاد جدی جدی نگفتم که گیر ندین ….تنها اندیشه شما هست که دوست دارم هر روز بیام به وبلاگ شما …..دوست داشتنیه …خیلی دنبالش بودم ……اجازه هست بیام ؟

 6. سلام اقا مهرداد
  انشالله که ما شما بتوانی کمر را درست کنی ما هم به دنبال شما.از اطلاعاتتون در مورد دکتر صابری و ماقبل وما بعد اون تشکر می کنم.موفق و سر حال وخوش باشید و ایام به کام شیرین و شیرین تر گردد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.