دعا

من فکر می‌کنم کسی که می‌خواهد دعا کنه و چیزی از خدا بخواد باید طوری دعا کنه که دعاش عملی و نتیجه بخش باشه. من هر وقت که می‌خواستم برای خودم دعا کنم، اینطوری دعا می‌کردم: خدایا تو را به تمام اولیا و انبیا قسمت میدم که به دانشمندان کمک کنی تا راه‌ درمان تمام دردها را پیدا کنند و از صدقه‌ی درمان درد تمام دردمندان راهی هم برای درمان ما نخاعی‌ها پیدا بشه. نتیجه‌ی دعاهای نخاعی‌ها و خانواد‌ه‌هاشون این میشه که خانم دکتری میره جمکران و با دیدن نخاعی‌هایی که اونجا بودن دلش می‌لرزه، وقتی دل انسان پاک و متخصصی مثل دل خانم دکتر معصومه فیروزی بلرزه اونوقته که انوار الهی به قلبش جاری میشه تا بتونه با دست خالی زمین و زمان را جابجا کنه. یقینا مقام خانم دکتر معصومه فیروزی کمتر از حضرت مریم و … نیست.

ته‌بندی: خدایا هر چه زودتر به این آقا مهرداد سلامتی بده تا برامون بنویسه سیزده سال از بدست آوردن سلامتیم می گذره، این کامنتی بود که از جانب وبلاگ می‌گل و گل‌چه، دختر کوچولوهای مهربون و با فهمی که اگه من اینطوری نمی‌شدم و ازدواج می‌کردم و فرزندی می‌داشتم الانه حداقل هم سن اونها بودن، حداکثر یک‌هفته بعد این کامنت بود که خبر ترمیم نخاع تلویزیون را پرکرد درست در همون روزی که شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران قطع‌نامه دروکرد.

خدایا پوپک گلدره را …

یک دیدگاه برای ”دعا

 1. خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
  حالا با این مقدمه شفای همه مریض ها منجمله بچه های اسپیشیال
  آمین

 2. صبا به خوش خبری هدهد سلیمان است که مژده طرب ازگلشن سبا اورد علاج ضعف دل ما کرشمه ساقی است برآرسرکه طبیب امد ودوا آورد

 3. خوبه که دعاهامون منطقی باشه. خوبه که بدونیم اون خدای اون بالا نمی تونه به هر خواسته غیر منطقی بله بگه. گاهی جواب خدا اینه: نه!
  چون نمی تونه بگه بنده من نمی تونم جواب رو مثبت بدم. تو هنوز نمی تونی درک کنی. برای خودت خوب نیست.
  خوبه که دعاهامون رنگ نیاز داشته باشه. نه رنگ ادعا
  دعای شما محشره آقا مهرداد. محشر
  خوبه که دعاهامون رنگ دهای شما باشه

 4. سلام
  خیلی خوشحال شدم -خیلی .مثل اینکه درمون خودم(ام.اس)#hug #hug
  امیدوارم هرچه زودتر این کار برای شما هم انجام بشه و نتیجه مثبت بکیرید#winking #hand

 5. سلام
  نمیدونید چقدر با شنیدن این خبر خوشحال شدم .
  وقتی در روزنامه ها اخبار مربوطه رو میخوندم از خوشحالی میلرزیدم .
  باز هم ایرانی ها خودشون به داد خودشون رسیدند .
  سلامت باشید و افسوس گذشته رو نخورید . شما هم سعی کنید نکات مثبت نوع توانخواهیتون رو پیدا کنید .
  شاید نکته مثبت نابینایی فرزند من در این باشد که مادر او سعی میکند به واسطه فرزندش حرکت نو و جدیدی رو برای سایر بچه های روشندل در جامعه ایجاد کنه .
  سلامت و شاد باشید . خوشحال باشید که انشالله برای افراد دیگه ایی که در سن شما احتمالا دچار ضایعه نخاعی میشوند راه درمانی هست . امیدوارم با این راه درمان شما و همه دوستان دیگر هم وضعیت مطلوبی پیدا کنید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.